pomozmy psom z kaszub

1 200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Jest takie miejsce w Polsce ,piekna kraina lasow i jezior.To Kaszuby. Nasze wsie pieknieja,stawiaja nowe domy,samochody,nie zmienia się tylko los naszych Burkow i Azorkow,ktore za tymi pięknymi domami,wioda galernicze zycie na lancuchach przykutych do bud pamietajacych jeszcze dziadka i pradziadka. Na kaszubskiej ziemi,wydzierzawionej od gminy stworzyliśmy fundacyjna przechowalnie,gdzie te skrzywdzone ,porzucone psy ucza się zyc bez bolu i bicia,bez lancucha przy człowieku.Na miare swoich możliwości stworzyliśmy im malenki raj.To co robimy jest kropla w morzu.Aby zmienil się swiat Burka i Azorka ludzie musza zmienić myslenie ,wiec my zaczelismy od tych najmłodszych. "Bo takie będą rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie" Po kilku latach samotnego pomagania dorobiliśmy się prężnego młodego wolontariatu.Mlodzi wolontariusze ucza się szacunku i milosci to tych skrzywdzonych zwierzat,nawzajem ucza się zaufania i wspólnych zabaw.Cieszy nas ze mlodziez ciagnie do naszych psów co weekend a także w dni powszednie na ile pozwala im nauka.Dostalismy od gminy następny kawalek ziemi,gdzie chcemy stworzyć wspólny plac zabaw dla psów i młodych wolontariuszy.Chcemy postawić lawki i jakiś namiot ,żeby mlodziez miała ,gdzie usiasc,schowac przed deszczem czy zjeść jakas kanapke.Dla psów chcemy porobić przeszkody ,tunele,a przede wszystkim chcemy ogrodzić caly teren.Wiemy ,ze nie uda się to bez waszej pomocy.Nie zbieramy na prad ,opal bo pracujemy zawodowo i na swoje potrzeby wystarcza nam całkowicie.Zbieramy tylko i wylacznie na potrzeby zwierzat.Czesc pieniędzy chcemy przeznaczyć tez na sterylki nie tylko psów pod nasza opieka,ale sterylizujemy tez psy co maja domy,a ludzi nie stać na taki wydatek.Zajmujemy się nie tylko psami,koty wolnobytujace tez nie sa nam obojętne,łapiemy na sterylki,leczymy młode z kocim katarem,czesto szukamy maluchom domow. Zwierzeta to nasza pasja,dla niej zrezygnowaliśmy z urlopow,wczasow ,,nie mamy swiat ,bo tez spędzamy te dni wśród naszych psów.Nie zazdrościmy tym co zwiedzają w urlopie swiat,my tu wśród psów i w krainie naszych kaszubskich lasow i jezior mamy cały swój swiat.Tu jest nasze miejsce na ziemi .Pochylamy się nad każdym bezdomnym zwierzęciem.Pomozcie nam robic to lepiej i więcej.Jezeli będziecie chcieli nas odwiedzić,zobaczyc nasze psy,mlodych wolontariuszy i nasza prace ,będzie nam bardzo milo goscic. Nasze bramy dla zwierzolubow zawsze sa otwarte.Serdecznie zapraszamy . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 200 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Beata B. - awatar
Beata B.
200
Agnieszka Megier - awatar
Agnieszka Megier
20
Jestem z Kaszub - awatar
Jestem z Kaszub
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kolega z Oświęcimia - awatar
Kolega z Oświęcimia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij