Zbiórka Pomóż ponad 30 kotom! - zdjęcie główne

Pomóż ponad 30 kotom!

1 570 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Kot Nasz Przyjaciel - awatar

Kot Nasz Przyjaciel

Organizator zbiórki

Pani Ania ma 80 lat założyła przytulisko, pomaga każdemu kotu...

Pobite, chore, wyrzucone koty takimi właśnie zajmuje się 80 letnia Pani Ania, która w naszych oczach jest Aniołem … pieniądze, które zbierała na czarną godzinę postanowiła przeznaczyć na wynajęcie bezpiecznego azylu dla ponad 30 kotów.


Pomaga każdemu kotu, który ma straszną czasami przeszłość. Robi to na własną rękę dlatego potrzebuje pomocy, a my zwracamy się o prośbą o datki, całkowity dochód będzie przeznaczony dla kotów, które są obecnie i będą w przyszłości pod opieką Pani Ani.

Niektóre znalazły swój dom ale niestety KOCICH BIED ciągle przybywa. Wiadomo, że różne organizacje pomagają jednak ta pomoc jest potrzebna stale!!! 

"To miejsce jak Pani Ania mówi szczególne, bo tutaj koty które doznały krzywdy od człowieka, mają swoje bezpieczne miejsce. Nie muszą się bać, że ''tak zwany dobry człowiek'' wyrzuci je z ich piwnicy w której miały swoje miejsce, nie muszą się  martwić, że ''ten sam dobry człowiek zamknie drzwi klatki schodowej i zamarzną'' nie muszą się martwić, że jak będą chore, to nikt im nie pomoże, kiedy cierpią.
Bo tutaj dzięki Pani Ani mają wszystko bezpieczne miejsce, dobre jedzenie i opiekę weterynaryjną, ale co najważniejsze WIELKĄ MIŁOŚĆ PANI ANI.
Do tego jednak dochodzi realna prawda, utrzymanie przytuliska kosztuje, to jest czynsz, światło. środki czystości jedzenie, usługi weterynaryjne. Prosimy o wpłaty i pomoc w utrzymaniu tego miejsca, aby koty które nie miały szczęścia trafić na dobrego człowieka, mogły mieć AZYL U PANI ANI.” ~ Bezpieczna łapa


„Wiele z tych zwierzaków znajdowałam na ulicy w stanie agonalnym. Nikt się nimi nie interesował. - Zabierałam je do domu, leczyłam i karmiłam - mówi pani Ania. Dodatkowo emerytka jeszcze 10 kotów leczy w swoim mieszkaniu. „ – źrodło: Gazeta Wyborcza Gliwice 
 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż ponad 30 kotom!

Aktualizacje


 • Kot Nasz Przyjaciel - awatar

  Dziękujemy wszystkim za wielkie serce !

  12.08.2016
  12.08.2016

  Jesteście wspaniałymi ludźmi, którym los zwierząt nie jest obojętny. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, nie tylko za wpłaty, ciepłe słowa ale również udostępnianie informacji o zbiórce ! Pani Ania wszystkim Wam dziękuje za zaangażowanie. Obecny czas obfituje w małe kocięta , często porzucone nie przetrwają same ... dlatego jest przytulisko, azyl w którym koty znajdują nie tylko miłość ale i bezpieczeństwo. Każdy kto chciałby pomóc Pani Ani w przyszłości wesprzeć nie tylko wpłatą czy karmą ale i dobrym słowem może to zrobić np na facebook https://www.facebook.com/PrzytuliskoAnia/ lub kontaktujac sie z nami :)

  Zdjęcie aktualizacji 1 205

Komentarze


 • Ewa - awatar

  Ewa

  10.08.2016
  10.08.2016

  Oby więcej takich ludzi

  • Kot Nasz Przyjaciel - awatar

   Kot Nasz Przyjaciel - Organizator zbiórki

   10.08.2016
   10.08.2016

   Tak dzięki Pani Ani koty nie umierają na chodniku, na działkach ... obok nas.... są kochane i mają bezpieczny azyl... przytulisko !

 • Jola - awatar

  Jola

  01.08.2016
  01.08.2016

  Dziękuje za Pani wielkie serce:)

 • Olimpia - awatar

  Olimpia

  17.07.2016
  17.07.2016

  Jest Pani wspaniała, dziekuję.

  • Kot Nasz Przyjaciel - awatar

   Kot Nasz Przyjaciel - Organizator zbiórki

   10.08.2016
   10.08.2016

   Pani ma wspaniałe serce oby więcej takich ludzi obok nas :)

 • Ania - awatar

  Ania

  15.07.2016
  15.07.2016

  20,00zł

  • Kot Nasz Przyjaciel - awatar

   Kot Nasz Przyjaciel - Organizator zbiórki

   10.08.2016
   10.08.2016

   Dziękujemy !

 • Kiciafionka - awatar

  Kiciafionka

  08.07.2016
  08.07.2016

  Ziarnko do ziarnka - pomagajmy - to ważne !!!

  • Kot Nasz Przyjaciel - awatar

   Kot Nasz Przyjaciel - Organizator zbiórki

   14.07.2016
   14.07.2016

   Dokładnie w grupie siła !

1 570 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Kot Nasz Przyjaciel - awatar

Kot Nasz Przyjaciel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Weronika - awatar
Weronika
10
Monika - awatar
Monika
20
Anna - awatar
Anna
20
Magda - awatar
Magda
100
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Monika - awatar
Monika
10
Ewa - awatar
Ewa
50
Adam - awatar
Adam
60
Blanka - awatar
Blanka
10
Magda - awatar
Magda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij