Zbiórka Leczenie Filipa rak kości piszcz - zdjęcie główne

Leczenie Filipa rak kości piszcz

24 491 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 327 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Majchrzak - awatar

Ewa Majchrzak

Organizator zbiórki

Filip zmaga się z rzadkim nowotworem guzem kości piszczelowej o charakterze osteosarcoma. Podczas zabawy na basenie Filip uderzył się w nogę z czasem pojawił się guz. Zaniepokojeni rodzice skonsultowali  to z lekarzem zrobili biopsję w  instytucje Matki i Dziecka w Warszawie która potwierdziła nowotwór. Aktualnie Filip jest w trakcie chemioterapii planowana jest operacja usunięcia guza. Po operacji przeprowadzona będzie rehabilitacja oraz dalsze leczenie to właśnie na rehabilitację i leki jest zbiórka.. W imieniu naszym i rodziców Filipa Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę na jego leczenie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewa Majchrzak - awatar

  Ewa Majchrzak

  10.05.21
  10.05.21

  Dziękuję za wsparcie. Jeszcze troche brakuje ale już za tą kwote co mamy Filip bedzie mieć opłacone leczenie i rechabilitacje na ok 4 miesiące. Filip aktualnie jest po operacji gdzie była wycięte kość z nowotworem i pobierana zdrowa kość z prawej nogi i wszczepiana w miejsce tej zaatakowanej przez nowotwór. Działamy dalej ☺ jesteśmy dobrej mysli mimo że są chwile gorsze w walce.

  Zdjęcie aktualizacji 68 107

Komentarze


 • Aga Szat - awatar

  Aga Szat

  12.05.21
  12.05.21

  Drożdżówka

 • Sandra Sadowska-Rolka - awatar

  Sandra Sadowska-Rolka

  06.05.21
  06.05.21

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.21
  04.05.21

  Filip trzymaj się!

 • Jarosław Bączkowski - awatar

  Jarosław Bączkowski

  03.05.21
  03.05.21

  Wspieramy i to jest piękne. Trzymamy kciuki

 • Aga Szat - awatar

  Aga Szat

  01.05.21
  01.05.21

  Świeczka lawenda

24 491 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 327 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Majchrzak - awatar

Ewa Majchrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 327

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bartosz K - awatar
Bartosz K
50
Kasia - awatar
Kasia
200
Paweł N - awatar
Paweł N
100
Joanna Cicha - awatar
Joanna Cicha
30
Agnieszka Cicha - awatar
Agnieszka Cicha
45
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mateusz Olszewski - awatar
Mateusz Olszewski
50
Monika Graczyk - awatar
Monika Graczyk
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij