
Bardzo proszę o pomoc zebraniu pieniędzy na sprowadzenie szczątek mojego Śp.brata Krzysztofa Starzeckiego z Włoch do Polski.Chciała bym by po 14 latach móc pochować go na cmentarzu parafialnym ,przy tacie i naszym młodszym bracie.By wkońcu rodzina,przyjaciele mogli pożegnać Go w tej ostatniej drodze.W 2011 roku wyjechał za lepszym życiem.Jednak los potoczył się inaczej i w wieku 31 lat zginął śmiercią tragiczną dzień przed wyjazdem do domu. Obecnie spoczywa na cmentarzu komunalnym we Włoszech. Niestety koszty przekraczają moje możliości. Dlatego proszę ludzi o dobrym sercu o wparcie by móc porzegnać kochnego brata ,syna ,wójka ten ostatni raz.

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!