Zbiórka Wspieraj lokalnie z Auchan - zdjęcie główne

Wspieraj lokalnie z Auchan

59 989 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Fundacja Happy Kids buduje pierwszy w Polsce Rodzinny Dom PomocySpołecznej dla byłych wychowanków z pieczy zastępczej, którzy ze względu na swoje niepełnosprawności i dysfunkcje nie są w stanie się usamodzielnić.

Tworzony przez nas Dom będzie alternatywą dla tradycyjnych Domów Pomocy Społecznej. Podopieczni znajdą tam stałą opieką, w przyjaznej atmosferze i kameralnych warunkach. Będzie to miejsce, które pozwoli na utrzymanie kontaktu z dotychczasowymi opiekunami, a my będziemy szykować różnego rodzaju działania aktywizujące zawodowo, aby czuli, że ich życie ma sens.

Do stworzenia tego wyjątkowego Domu zainspirowali nas nasi podopieczni- bliźniacy Kuba i Paweł oraz Damian. Usamodzielnienie się chłopców jest niemożliwe, do końca życia będą wymagali wsparcia osoby dorosłej. Wiele w życiu przeszli, pokonali wiele przeszkód na swojej drodze i chcemy, aby ich historie znalazły szczęśliwe zakończenie właśnie w Rodzinnym Domu Pomocy Społecznej Fundacji Happy Kids.

Już tak wiele udało się nam zrobić. Budynek, w którym będzie mieścił się RDPS przeszedł gruntowny remont: zmienione zostały dach i okna, utworzono nowy podział pomieszczeń, przebudowano klatkę schodową, położone zostały podłogi, pomalowane ściany, zamontowano panele fotowoltaiczne i pompy ciepła. Przed nami dostosowanie Domu do potrzeb jego przyszłych mieszkańców oraz wyposażenie

Niestety, wzrastające ceny i inflacja oddalają nas od otwarcia Domu i przyjęcia jego pierwszych mieszkańców. Dlatego prosimy- nie bądź obojętny na los Kuby, Pawła i Damiana. Podaruj im szansę na bezpieczną przyszłość w wyjątkowym Domu- wpłać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
59 989 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 6

Logo Auchan
Klienci Auchan
59 975
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Lucjan Fey - awatar
Lucjan Fey
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij