Zbiórka Nowotwór, który zabiera oddech - miniaturka zdjęcia

Nowotwór, który zabiera oddech Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowotwór, który zabiera oddech - zdjęcie główne

Nowotwór, który zabiera oddech

31 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Kajder - awatar

Jarosław Kajder

Organizator zbiórki

Jarek ma 54 lata, półtora roku temu nawiązał trudną znajomość z nowotworem zlośliwym oskrzeli, po długiej chemioterapii, całkowitym straceniu włosów oraz załamaniu nagle nastąpiła poprawa, to dało mu jak i jego bliskim nadzieję, Jarek znów zaczął się uśmiechać, widać było, że naprawdę docenia szansę jaką dostał od losu. Niestety, nowotwór nie odpuścił. Dał Panu Jarkowi ponad rok złudnego poczucia bezpieczeństwa i gdy już zaczynał wierzyć, że na pewno się udało, że od teraz wszystko będzie już w porządku, powrócił. Po ostatnich badaniach okazało się, że niestety są przerzuty nowotworu na płuca, w lewym płucu zebrał się płyn, pojawiły się powiększone węzły chłonne śródpiersia, patologiczna masa tkankowa we wnęce płuca lewego zlewająca się z niedodmą obwodową, wielkość nacieku orientacyjna ok. 6x5cm. Naciek obejmuje oskrzele głowne i płatowe oraz struktury naczyniowe.

Nie sposób opisać przeraźliwego strachu, jaki czuje Pan Jarek, przerzuty spowodowały, że jeszcze bardziej się załamał, stara się być silny i walczy ale widać jak bardzo cierpi, widać łzy w jego oczach gdy wciąż kaszle i dusi się przez nowotwór. Lekarze póki co jedyne, co mogą mu zaoferować to dalsze podawanie chemii i naświetlania, które z uwagi na umiejscowienie ognisk rakowych są bardzo ryzykowne dla kręgosłupa i innych organów. Nie są jednak w stanie zagwarantować, że tym razem uda się zniszczyć nowotwór.

Niestety Pan Jarek jest na rencie, której większą część zabiera mu komornik gdyż po wykryciu choroby został zwolniony z pracy i nie był w stanie płacić należnych pieniędzy, w obecnej sytuacji nawet na przeżycie zostaję mu bardzo niewiele, my bliscy pomagamy jak tylko możemy niestety sami juz nie dajemy rady. Prosimy o jakąkolwiek kwotę, która mogłaby pokryć chociaż ciągłe dojazdy do lekarzy, leki i suplementy, liczy się każda złotówka, nawet najmniejsze wsparcie przybliży go do upragnionego wyleczenia, bez tego Pan Jarek nie będzię miał szans, jeśli nie będzie mógł brać leków, odbierać chemioterapii itp, liczymy na Państwa dobre serca i jeszcze raz prosimy o pomoc.

Błagam pomóżcie wygrać wyścig o oddech, którego coraz bardziej mu brakuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
31 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarosław Kajder - awatar

Jarosław Kajder

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij