Zbiórka Walka o samodzielność Kuby - zdjęcie główne

Walka o samodzielność Kuby

0 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Nowak - awatar

Justyna Nowak

Organizator zbiórki

 Byłeś niewidoczny, może trochę bardziej milczący. Bez słów ostrzeżenia wtargnąłeś w życie Naszego synka. Owinąłeś się wokół jego bezbronnego ciała i pragniesz odebrać mu to co najlepsze... spokojne życie. 

 Kubuś urodził się 8 lat temu. Rozwijał się jak każdy maluch. Gaworzył, uśmiechał się, na czworakach pokonywał pierwsze stopnie. Do momentu, w którym rozpoczął edukację w przedszkolu. Indywidualista, lekko zaskoczona tłumaczyłam. Jednak ilość spostrzeżeń co do jego zachowania z każdym dniem była coraz większa. Po miesiącu usłyszałam,że nie nadaje się do przedszkola. Niedowierzanie, niechęć i złość. Każdy jest inny... Rozpoczęłam poszukiwania  odpowiedzi na nurtujące pytania własną rękę. Psycholog. Neurolog. Diagnoza. Autyzm.

Czasu na zaprzeczanie już dawno nie mieliśmy. Kubuś skończył wówczas 4 lata. Rozpoczęła się intensywna terapia. Zrezygnowałam z pracy, aby móc w pełni poświęcić się synkowi. Po kilku miesiącach wprowadziliśmy dietę bezglutenową, bezmleczną i bezcukrową, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Bariera pojawia się poza bezpiecznymi murami domu. Nadwrażliwość na otaczające go dźwięki, nieznana masa ludzi oraz absolutny brak koncentracji. Autyzm zniekształca pracę zmysłów naszego syna, utrudnia mu komunikację i uczenie się. Uwrażliwia na to co dla Naszego oka i ucha jest niedostrzegalne. 

W jego główce wszystko się pomieszało.Jednak wierzymy,że wspólnymi siłami uda się Nam poukładać to co choroba porozrzucała. Droga niełatwa, bez końca ale warta wszelkich starań. Kuba od 4 lat jest objęty opieką logopedyczną, pedagogiczną , uczęszcza do przedszkola terapeutycznego a od września rozpocznie naukę w szkole. Ponadto ciągle poszerzamy swoją wiedzę, robimy badania w Polsce , w USA i na ich podstawie wprowadzamy odpowiednią suplementację. Po tych kilku latach naszego "życia z autyzmem" widzimy,że podążamy dobrą ścieżką. Naszym marzeniem jest aby syn w przyszłości był samodzielny, nic innego do szczęścia nie jest nam potrzebne. Walczymy o to każdego dnia. Każda terapia, każde badanie, którego koszty często zaczynają się od tysiąca złotych to kolejny puzel do naszej układanki. Niedawno odkryliśmy zabiegi akupunktury bezigłowej, która przynosi bardzo dobre rezultaty u dzieci z autyzmem. Jeden zabieg to koszt 300zł, w jednej serii wykonuje się ich 5, a żeby osiągnąć porządane efekty muszą być przeprowadzone trzy serie zabiegów. Koszt na tą chwilę dla Nas ogromny, nieosiągalny dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Nowak - awatar

Justyna Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij