Zbiórka Kurs fotografii, obiektyw, lampa - miniaturka zdjęcia

Kurs fotografii, obiektyw, lampa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kurs fotografii, obiektyw, lampa - zdjęcie główne

Kurs fotografii, obiektyw, lampa

1 123 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Walich - awatar

Maciej Walich

Organizator zbiórki

Hej! Mam na imię Maciej i całe życie mieszkam w Poznaniu. Mam parę pasji i sporo zainteresowań, jedną z nich jest fotografia! Trochę ponad rok temu sprzedając coś równie ważnego postanowiłem kupić jeden z podstawowych aparatów Canona i tak się zaczęło! Jestem samoukiem i kocham robić zdjęcia, pozwala mi to zapomnieć o problemach uciekając od codzienności i uchwytując niekiedy piękne chwile które otaczają nas na co dzień 😊 

Niestety przez przeciwności losu i przez to że muszę sam spłacać niemały kredyt który wziąłem dla bardzo bliskiej mi osoby na rozwój jej firmy co tak naprawdę miała robić ona tracę połowę mojej pensji w każdym miesiącu. Do tego dochodzą koszty wynajmu pokoju ponieważ też nie mam "swojego" stałego miejsca często jest tak że brakuje mi środków do życia a co dopiero mówić o odłożeniu jakiejkolwiek sumy. 

Postanowiłem zwrócić się na ten portal z nadzieją że może się uda uzbierać pieniądze dzięki którym mógłbym się rozwijać w tym kierunku i pomyśleć o tym na poważnie! Uwielbiam to robić i dzięki temu też mogę sprawiać szczęście innym ludziom zatrzymując w kadrze ich piękne chwile codzienności czy różnych okazji 😀 

Będę bardzo wdzięczny każdemu komu chciało się przeczytać krótka historię i za każdą przeznaczoną złotówkę!

Nie rezygnujcie ze swoich marzeń! Dziękuje i pozdrawiam


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.10.2017
    12.10.2017

    NIE WYDAJ NA GŁUPOTY ;) POZDRO :D

1 123 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Maciej Walich - awatar

Maciej Walich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Białosiewicz - awatar
Artur Białosiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta - awatar
Marta
100
"kuzynka" - awatar
"kuzynka"
50
Rolki - awatar
Rolki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij