Zbiórka Kurs fotografii, obiektyw, lampa - miniaturka zdjęcia

Kurs fotografii, obiektyw, lampa

Zbiórka Kurs fotografii, obiektyw, lampa - zdjęcie główne

Kurs fotografii, obiektyw, lampa

1 123 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Maciej Walich - awatar

Maciej Walich

Organizator zbiórki

Hej! Mam na imię Maciej i całe życie mieszkam w Poznaniu. Mam parę pasji i sporo zainteresowań, jedną z nich jest fotografia! Trochę ponad rok temu sprzedając coś równie ważnego postanowiłem kupić jeden z podstawowych aparatów Canona i tak się zaczęło! Jestem samoukiem i kocham robić zdjęcia, pozwala mi to zapomnieć o problemach uciekając od codzienności i uchwytując niekiedy piękne chwile które otaczają nas na co dzień 😊 

Niestety przez przeciwności losu i przez to że muszę sam spłacać niemały kredyt który wziąłem dla bardzo bliskiej mi osoby na rozwój jej firmy co tak naprawdę miała robić ona tracę połowę mojej pensji w każdym miesiącu. Do tego dochodzą koszty wynajmu pokoju ponieważ też nie mam "swojego" stałego miejsca często jest tak że brakuje mi środków do życia a co dopiero mówić o odłożeniu jakiejkolwiek sumy. 

Postanowiłem zwrócić się na ten portal z nadzieją że może się uda uzbierać pieniądze dzięki którym mógłbym się rozwijać w tym kierunku i pomyśleć o tym na poważnie! Uwielbiam to robić i dzięki temu też mogę sprawiać szczęście innym ludziom zatrzymując w kadrze ich piękne chwile codzienności czy różnych okazji 😀 

Będę bardzo wdzięczny każdemu komu chciało się przeczytać krótka historię i za każdą przeznaczoną złotówkę!

Nie rezygnujcie ze swoich marzeń! Dziękuje i pozdrawiam


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.10.17
    12.10.17

    NIE WYDAJ NA GŁUPOTY ;) POZDRO :D

1 123 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać teraz
 
Maciej Walich - awatar

Maciej Walich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Białosiewicz - awatar
Artur Białosiewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta - awatar
Marta
100
"kuzynka" - awatar
"kuzynka"
50
Rolki - awatar
Rolki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij