Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Dominik - miniaturka zdjęcia

Leczenie i rehabilitacja Dominik Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Dominik - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Dominik

26 383 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 833 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Piszczek - awatar

Iza Piszczek

Organizator zbiórki

❤️ .Dominik urodził się 05.12.2015 jako skrajny wcześniak.Choruje na dziecięce porażenie mózgowe ,padaczkę lekooporna, maloglowie,agenezje ciała modzelowatego, pogłębiająca się skoliozęDominik nie chodzi. , wymaga rehabilitacji sprzętów rehabilitacyjnych,  wizyt różnych specjalistów. Dzieki rehabilitacji Dominik potafi sam usiąść na kilka sekund.Jest wesołym pogodnym chłopcem ale jego choroby uniemożliwiają mu chodzenie tylko stała rehabilitacja może mu w tym pomóc. Zbieramy na siedzisko ortopedyczne i rehabilitację ( turnus rehabilitacyjny)  prywatne rehabilitację  bo niestety na NFZ ma 1 godzinę w tygodniu dla Dominika na które nas nie stac.Zwracamy się do ludzi o dobrych ❤️ o pomoc w uzyskaniu brakujących środków każda złotówka przybliża nas do celu❤️❤️❤️❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Justyna bieleniewicz - awatar

  Justyna bieleniewicz

  11.10.2021
  11.10.2021

  Bilety aqarius

 • Justyna Bieleniewicz - awatar

  Justyna Bieleniewicz

  13.09.2021
  13.09.2021

  Kolejka :)

 • Ania Kolska - awatar

  Ania Kolska

  07.09.2021
  07.09.2021

  Duzo zdrowia! :)

  • Iza Piszczek - awatar

   Iza Piszczek - Organizator zbiórki

   07.09.2021
   07.09.2021

   Dziękujemy ❤❤❤❤

 • Bez bólu jej do twarzy - awatar

  Bez bólu jej do twarzy

  13.08.2021
  13.08.2021

  Powodzenia! 🙂

 • Anna kolska - awatar

  Anna kolska

  02.06.2021
  02.06.2021

  Ciuchy

26 383 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 833 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Piszczek - awatar

Iza Piszczek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 833

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anna Jankowska wygrana licytacja - awatar
Anna Jankowska wygrana licytacja
21
Anna Jankowska wygrana licytacja - awatar
Anna Jankowska wygrana licytacja
10
Justyna bieleniewicz - awatar
Justyna bieleniewicz
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Józefa Piszczek-książki - awatar
Józefa Piszczek-książki
30
Gosia Mikołajczak - awatar
Gosia Mikołajczak
35
Ania Woropaj - awatar
Ania Woropaj
15
Alina Kozlowska-buty i sukienka - awatar
Alina Kozlowska-buty i sukienka
50
Klaudia Ćwiklik - awatar
Klaudia Ćwiklik
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij