Zbiórka Rehabilitacja Krzysia - zdjęcie główne

Rehabilitacja Krzysia

3 526 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Hładko - awatar

Anna Hładko

Organizator zbiórki

Przez wiele lat walczyliśmy o dzieciątko. Były leki, próby, łzy, ból i rezygnacja. Aż wreszcie po 7 latach los się do Nas uśmiechnął. Przez kilka pierwszych tygodni byłam prawie nieprzytomna. Ze strachu i obawy czy uda się utrzymać mi ciąże. Tygodnie mijały i powoli nabierałam nadziei. W 12 tygodniu przyszło załamanie i problemy, ale udało się i maleńkie serduszko nadal biło. Od 29 tygodnia zaczęły się poważne problemy. Żeby ratować Krzysia, lekarze podjęli decyzję o cesarskim cięciu. I tak w 32 tygodniu przyszedł na świat Nasz wyśniony syn. Niestety nie było różowo. Synek urodził się z zapaleniem płuc, zapaleniem spojówek, wodniakiem jądra, naczyniakiem na czole i brzuszku.  Miał problemy z oddychaniem. Kolejne dni były koszmarem. Krzyś leżał w inkubatorze a My nie mogliśmy mu pomóc. Uczucie bezsilności i rozpaczy, tym większe, ilekroć patrzyłam na inne matki tulące swoje dzieci podczas, gdy ja mogłam patrzeć tylko przez szybę na małe ciałko owinięte rurkami.

Po kilku tygodniach w szpitalu, mogliśmy zabrać Krzysia do domu. Szczęście jednak nie trwało długo, gdyż już dziesięć tygodni później synek znów trafił do szpitala. Mimo, że miał zaledwie 13 tygodni, został poddany operacji usunięcia przepukliny pachwinowej. Znów ogromny strach o jego życie. I godziny, które ciągnęły się wiecznie. Nie znam gorszego uczucia niż czekanie za zamkniętymi drzwiami sali operacyjnej, gdy za Twoje dziecko oddycha maszyna. 

Dziś Krzyś ma 5 miesiący. Już teraz wiemy, że przed Nami walka o jego zdrowie i sprawność. Krzyś nie miał łatwego startu. Ze względu na moje problemy ze zdrowiem musiałam przez całą ciążę przyjmować sterydy. Nie mogę karmić synka własnym mlekiem, więc nie może nabywać odporności. To wszystko bardzo negatywnie odbija się na jego zdrowiu. Krzyś słabo podnosi główkę, nie przewraca się na boki, nie prostuje rączek, nie podejmuje prób chwytania zabawek. Ma obniżone napięcie mięśniowe. Nieprawidłowo nawiązuje kontakt wzrokowy (problem z fiksacją centralną wzroku). Synek potrzebuje profesjonalnej rehabilitacji, a także konsultacji u lekarzy specjalistów takich jak neurolog, neurologopeda, kardiolog i genetyk. 

Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę, która Nam podarujecie, dla Krzysia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Hładko - awatar

  Anna Hładko

  06.10.2018
  06.10.2018

  Krzyś jest już po wizycie u bardzo dobrej Pani neurolog. Powolutku zaczyna nadrabiać brakujące dwa miesiące, ale przed Nami jeszcze dużo rehabilitacji. Ze względu na szybki wzrost w ostatnim czasie, znów pogłębiła się asymetria i Krzyś znów gorzej otwiera jedno oczko.
  Teraz szybciutko musimy zrobić kilka konsultacji: u okulisty ( opsoklonie), u kardiologa (powiększający się otwór owalny) i u radiologa ( problemy z ulewaniem " w środku" - refluks).
  Także z całego serca dziękujemy za to, że jesteście i wspieracie Naszego bohatera. Bez Was dobra rehabilitacja i konsultacje u najlepszych specjalistów byłyby niemożliwe.

  Zdjęcie aktualizacji 20 465

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.2018
  25.09.2018

  Trzymamy kciuki z naszymi dzieciakami -są w tym samym wieku. Bardzo mocno ściskamy Was ! Dacie rade!

 • Joanna Husak - awatar

  Joanna Husak

  24.09.2018
  24.09.2018

  Zycze zdrowia!

 • Kamila Lipińska - awatar

  Kamila Lipińska

  24.09.2018
  24.09.2018

  💪💪💪💪!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.2018
  23.09.2018

  Powodzenia

 • Maniek - awatar

  Maniek

  23.09.2018
  23.09.2018

  ... wszystko będzie dobrze, wszystko się dobrze skończy.. zdrowia dla Was Wszystkich.

3 526 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Hładko - awatar

Anna Hładko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Stępa - awatar
Iwona Stępa
100
Boivin & Szwaczynski Family - awatar
Boivin & Szwaczynski Family
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij