Zbiórka Rehabilitacja dla Pauliny. - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Pauliny.

4 354 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Marzena Dąbrowska Kozak - awatar

Marzena Dąbrowska Kozak

Organizator zbiórki

Witam. Jestem mamą 18-letniej Pauliny chorej na MPD i chorób współistniejacych. Córka porusza się na wózku inwalidzkim, nie mówi. Przeszła juz w swoim życiu kilka poważnych operacji co przyczyniło się do osłabienia mięśni. Wymaga ciągłej rehabilitacji co ją troszkę usprawni i nie spowoduje całkowitego zwiotczenia mięśni. Staramy sie robić wszystko co w naszej mocy, jednak koszt rehabilitacji jest dość wysoki a potrzeba jest wielka.

Paulina uczęszcza do specjalnego ośrodka, ale tam rehabilitacja to tylko 2 godziny tygodniowo. 

Zwracamy sie do państwa z prośbą o pomoc w zbieraniu środków na dodatkową rehabilitację. Będziemy bardzo wdzięczni.

4 354 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Marzena Dąbrowska Kozak - awatar

Marzena Dąbrowska Kozak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Radelska - awatar
Monika Radelska
50
Anna Jankowska - awatar
Anna Jankowska
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Barbara Dombrowska - awatar
Barbara Dombrowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Tesmer - awatar
Magda Tesmer
72

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij