Zbiórka Ręka fotografa - zdjęcie główne

Ręka fotografa

21 161 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 509 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Kalinowski - awatar

Karol Kalinowski

Organizator zbiórki

Cześć mam na imię Karol, ale nie o mnie tu chodzi. Chciałbym Was dzisiaj prosić o pomoc dla wyjątkowego człowieka – Szymona. Mój Przyjaciel, również fotograf Szymon Skowroński potrzebuje natychmiastowej pomocy. Tylko szybka operacja uratuje mu rękę. 

Kto?

Szymon ma 34 lata. Jest mężem Ani, ojcem 3 letniej Hani i 7 letniej Zuzi. Fotografowaniem zarabiał na życie całej rodziny do momentu tragicznego wypadku.

Co?

21 maja 2019 r. Szymon nieszczęśliwie upadł a jego łokieć w prawej ręce (właściwie staw łokciowy) całkowicie się roztrzaskał. Państwowa służba zdrowia postawiła na nim krzyżyk – wiecie co to oznacza dla fotografa... Czekając w kolejce do lekarza specjalisty NFZ straci w niedługim czasie sprawność ręki. Kość nie zrośnie się, staw pozostanie nieruchomy a Szymon stanie się inwalidą i  automatycznie przestanie mieć możliwość zarobkowania.

Nadzieja.

Znalazła się klinika w Poznaniu, która może uratować mu rękę i dać mu pełną sprawność. Potrzebne jest na to ok. 20 000 zł -  na operację, leczenie oraz rehabilitację.

Tylko razem!

Czy nasza solidarność środowiska zawodowych fotografów, o której się tyle mówi i pisze jest autentyczna? Wierzę, że razem możemy wydobyć Szymona z opresji. 

Co możemy zrobić?

To bardzo proste. Liczy się każda nawet najmniejsza wpłata. Każda złotówka będzie dla jego rodziny ogromnym wsparciem.

Błagam uratujcie Szymona przed niepełnosprawnością!

W międzyczasie zerknijcie na prace Szymona: http://szymonskowronski.pl.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karol Kalinowski - awatar

  Karol Kalinowski

  31.05.2019
  31.05.2019

  Kochani wróciłem do domu! Jestem w jednym kawałku, poskładany i prawie jak nowy. Sam nie wiem od czego zacząć. Nie chcę, aby zabrzmiało to jak pusty, górnolotny tekst, ale prawda jest taka, że brakuje mi słów wdzięczności. Przez ostatnie kilka dni otrzymałem od Was ogromne wsparcie, którego szczerze mówiąc się nie spodziewałem. Dziękuję za setki wiadomości, telefonów, zainteresowanie oraz chęci niesienia mi pomocy. Wśród Was znalazły się osoby bardzo mi bliskie, ludzie z którymi miałem wielkie szczęście kiedyś pracować, ale również takie z którymi do niedawna nic nigdy mnie nie łączyło (poza wspólną pasją ;). Karolu za Twoją pomoc dziękowałem już dziesiątki razy, choć to i tak za mało. Jesteś przyjacielem o wielkim sercu, człowiekiem czynu, a nie słowa i wiedz, że zawsze możesz na mnie liczyć. Operacja łokcia w pełni się powiodła, bez komplikacji z wielką szansą powrotu do pełnej sprawności, sprzed dnia wypadku. Jeszcze raz bardzo WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ!

  Zdjęcie aktualizacji 32 160

Komentarze


 • Ann Podsiedlik - awatar

  Ann Podsiedlik

  12.06.2019
  12.06.2019

  Dużo zdrowia i jak najszybszego powrotu do robienia pięknych zdjęć 😘❤️💪

 • Beata M - awatar

  Beata M

  31.05.2019
  31.05.2019

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

 • Ewa Kraszewska - awatar

  Ewa Kraszewska

  29.05.2019
  29.05.2019

  Wszystkiego Dobrego 🤗

 • Ela ;D ze Złodziejewa - awatar

  Ela ;D ze Złodziejewa

  29.05.2019
  29.05.2019

  Dawanie radości i wiara w ludzi to jest najpiękniejsze w życiu ;)

 • Marcin Franczak - awatar

  Marcin Franczak

  28.05.2019
  28.05.2019

  Szymon głowa do góry ! Operacja na pewno się uda i wrócisz do swojej pasji.

21 161 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 509 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karol Kalinowski - awatar

Karol Kalinowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 509

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Łukasz Jurak Fotografia - awatar
Łukasz Jurak Fotografia
20
Pattie Fellowes - awatar
Pattie Fellowes
20
Małgorzata Pędzimąż - awatar
Małgorzata Pędzimąż
20
Ann Podsiedlik - awatar
Ann Podsiedlik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maciej Basel - awatar
Maciej Basel
20
Bartek - awatar
Bartek
50
Sławek Przerwa - awatar
Sławek Przerwa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij