Zbiórka Proteza ręki dla Adama!! - zdjęcie główne

Proteza ręki dla Adama!!

0 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Fhu Witex Wykończenia Wnetrz - awatar

Fhu Witex Wykończenia Wnetrz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie. Chciałbym pomóc mojemu przyjacielowi Adamowi. Adam uległ t ragicznemu wypadkowi komunikacyjnemu na skutek którego stracił obie kończyny dolne i lewe rękę. Jest to dobry chłopak który mimo swojej niepełnosprawności nie miał nawet myśli aby się poddać. Nigdy nikogo nie prosił o pomoc a ja musiałem długo go namawiać aby wyraził zgodę na te zbiórkę. Adaś dzielnie walczy z preciwnosciami losu ciężkimi rehabilitacjami i cały czas dziennie ćwiczy aby nie zatracić reszty "sprawnosci" mięśni. Chciałbym spełnić jedno z jego marzeń i pomoc przywrócić chociaż częściowo mu usamodzielnienie - się przynajmniej w części codziennych czynności życiowych. Chciałbym pomóc uzbierać mu kwotę która pozwoliła by na zakup protezy ręki. Wierzę w dobre serce ludzi i to iż wspólnymi siłami jesteśmy w stanie coś zdziałać w tym kierunku. Dodam iż dzięki jednej takiej zbiórce już udało mi się zebrać środki które przeznaczylem na zakup schodolaza który umożliwił adasiowi poruszanie się po schodach. Właśnie dzięki wam drodzy ludzie o dobrym sercu juz raz pomoglem Adamowi i wierzę ze uda mi się to poraz drugi!!!! Za wszelką udzieloną pomoc serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz Adama! !!!! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Fhu Witex Wykończenia Wnetrz - awatar

Fhu Witex Wykończenia Wnetrz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij