Zbiórka Dla Krzysia -rekonstruktora GRH - zdjęcie główne

Dla Krzysia -rekonstruktora GRH

33 035 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 600 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Be - awatar

Kasia Be

Organizator zbiórki

Kochani,

w imieniu Rodziny i Najbliższych Krzysia Kuzery zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowe na bieżące funkcjonowanie Krzysia i jego Rodziny po ciężkim wypadku któremu uległ 15 sierpnia br. biorąc udział w rekonstrukcji historycznej pt."Bitwa pod Kaniowem" organizowanym przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Krzysztof jest młodym acz doświadczonym rekonstruktorem należącym  do  GRH "18 Kołobrzeski" działającym z pasji i potrzeby serca; kochającym historię i propagującym piękne postawy patriotyczne. Prywatnie jest wesołym chłopakiem z wysoką kulturą i wręcz przedwojennymi manierami.  Kilka dni temu - bo zaledwie 1 sierpnia br. skończył 18 lat.

Podczas ostatniej rekonstrukcji w której brał udział, doznał bardzo poważnych obrażeń wielonarządowych. Aktualnie jest po 2 operacjach ratujących życie. Znajduje się w szpitalu w Krakowie - najbliższym miejsca rekonstrukcji. 

Czuwają przy nim Rodzice, którzy mają bardzo trudną sytuację materialną i potrzebują środków na leczenie Krzysia jak również na funkcjonowanie i czuwanie przy synu poza miejscem zamieszkania.

Krzysztof był w trakcie zmiany pracodawcy,  tuż przed podpisaniem  nowej umowy , ale jeszcze nie został objęty ubezpieczeniem, tak więc na chwilę obecną wszystkie działania związane z jego powrotem do zdrowia wymagają dużych nakładów finansowych.

Nie wiadomo jak długo potrwa ten stan rzeczy. W tej chwili Krzysztof jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Przed nim kolejne operacje.

Kochani, wspomóżmy akcję nawet najdrobniejszą kwotą. Nie pozwólmy aby Krzyś tak wspaniałą i godną naśladowania pasję przypłacił życiem.  Pozwólmy jego Rodzicom skoncentrować się na leczeniu syna oraz na możliwości czuwania i opieki przy nim. 

 Tylko tyle możemy zrobić. I aż tyle. Z góry dziękuję za wsparcie dla tego wspaniałego chłopaka którego mam przyjemność znać osobiście. 

Aktualizacje


 • Kasia Be - awatar

  Kasia Be

  27.08.2018
  27.08.2018

  Moi Drodzy! Krzysztof - jak już pisałam - obudził się ale jest bardzo słaby. Miał być przeniesiony na oddział Chirurgii ale na chwilę obecną wciąż pozostaje na OIOM-ie.
  Zbiórka na razie spełniła swoje zadanie jeśli chodzi o doraźną pomoc Jemu i Rodzinie. Pokryła pierwsze koszty pobytu w szpitalu, zakup środków związanych z długotrwałym leżeniem (materac przeciwodleżynowy, środki kosmetyczne i higieny itd.) oraz zapewniła Rodzicom możliwość trwania przy swoim dziecku poza miejscem zamieszkania (pokrycie kosztów codziennego dojazdu oraz w końcu pokrycie kosztów noclegu, pobytu i inne). Przed Krzysiem niewątpliwie jeszcze bardzo długa rekonwalescencja ale ponieważ ramy czasowe są bardzo szerokie a koszty trudne do przewidzenia na chwilę obecną - postanowiliśmy zamknąć tą zbiórkę. W przypadku konieczności uruchomienia pomocy długofalowej, Rodzina będzie mogła już sama podjąć kolejne kroki. Pomoc, pamięć i ogromna ilość udostępnień to coś czego Krzysztof Wam nigdy nie zapomni. Dziękuję.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.2018
  22.08.2018

  Wracaj do zdrowia Chłopcze 👍

 • Kathryn Buxton - awatar

  Kathryn Buxton

  22.08.2018
  22.08.2018

  Good luck and heal well x

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.2018
  22.08.2018

  Do zobaczenia na rekonstrukcyjnym szlaku:)

 • Karol Jazowski - awatar

  Karol Jazowski

  22.08.2018
  22.08.2018

  Wracaj do zdrowia. Jesteśmy z Tobą, trzymaj się!

 • Anna Kwiatkowska - awatar

  Anna Kwiatkowska

  22.08.2018
  22.08.2018

  Jak najwięcej zdrowia dla Krzysia i rodziny <3

33 035 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 600 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Kasia Be - awatar

Kasia Be

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 600

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Francesco Romagna - awatar
Francesco Romagna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Ostrowska - awatar
Małgorzata Ostrowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij