Zbiórka Dla Krzysia -rekonstruktora GRH - zdjęcie główne

Dla Krzysia -rekonstruktora GRH

33 035 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 600 osób
Kasia Be - awatar

Kasia Be

Organizator zbiórki

Kochani,

w imieniu Rodziny i Najbliższych Krzysia Kuzery zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowe na bieżące funkcjonowanie Krzysia i jego Rodziny po ciężkim wypadku któremu uległ 15 sierpnia br. biorąc udział w rekonstrukcji historycznej pt."Bitwa pod Kaniowem" organizowanym przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Krzysztof jest młodym acz doświadczonym rekonstruktorem należącym  do  GRH "18 Kołobrzeski" działającym z pasji i potrzeby serca; kochającym historię i propagującym piękne postawy patriotyczne. Prywatnie jest wesołym chłopakiem z wysoką kulturą i wręcz przedwojennymi manierami.  Kilka dni temu - bo zaledwie 1 sierpnia br. skończył 18 lat.

Podczas ostatniej rekonstrukcji w której brał udział, doznał bardzo poważnych obrażeń wielonarządowych. Aktualnie jest po 2 operacjach ratujących życie. Znajduje się w szpitalu w Krakowie - najbliższym miejsca rekonstrukcji. 

Czuwają przy nim Rodzice, którzy mają bardzo trudną sytuację materialną i potrzebują środków na leczenie Krzysia jak również na funkcjonowanie i czuwanie przy synu poza miejscem zamieszkania.

Krzysztof był w trakcie zmiany pracodawcy,  tuż przed podpisaniem  nowej umowy , ale jeszcze nie został objęty ubezpieczeniem, tak więc na chwilę obecną wszystkie działania związane z jego powrotem do zdrowia wymagają dużych nakładów finansowych.

Nie wiadomo jak długo potrwa ten stan rzeczy. W tej chwili Krzysztof jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Przed nim kolejne operacje.

Kochani, wspomóżmy akcję nawet najdrobniejszą kwotą. Nie pozwólmy aby Krzyś tak wspaniałą i godną naśladowania pasję przypłacił życiem.  Pozwólmy jego Rodzicom skoncentrować się na leczeniu syna oraz na możliwości czuwania i opieki przy nim. 

 Tylko tyle możemy zrobić. I aż tyle. Z góry dziękuję za wsparcie dla tego wspaniałego chłopaka którego mam przyjemność znać osobiście. 

Aktualizacje


 • Kasia Be - awatar

  Kasia Be

  27.08.2018
  27.08.2018

  Moi Drodzy! Krzysztof - jak już pisałam - obudził się ale jest bardzo słaby. Miał być przeniesiony na oddział Chirurgii ale na chwilę obecną wciąż pozostaje na OIOM-ie.
  Zbiórka na razie spełniła swoje zadanie jeśli chodzi o doraźną pomoc Jemu i Rodzinie. Pokryła pierwsze koszty pobytu w szpitalu, zakup środków związanych z długotrwałym leżeniem (materac przeciwodleżynowy, środki kosmetyczne i higieny itd.) oraz zapewniła Rodzicom możliwość trwania przy swoim dziecku poza miejscem zamieszkania (pokrycie kosztów codziennego dojazdu oraz w końcu pokrycie kosztów noclegu, pobytu i inne). Przed Krzysiem niewątpliwie jeszcze bardzo długa rekonwalescencja ale ponieważ ramy czasowe są bardzo szerokie a koszty trudne do przewidzenia na chwilę obecną - postanowiliśmy zamknąć tą zbiórkę. W przypadku konieczności uruchomienia pomocy długofalowej, Rodzina będzie mogła już sama podjąć kolejne kroki. Pomoc, pamięć i ogromna ilość udostępnień to coś czego Krzysztof Wam nigdy nie zapomni. Dziękuję.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.2018
  22.08.2018

  Wracaj do zdrowia Chłopcze 👍

 • Kathryn Buxton - awatar

  Kathryn Buxton

  22.08.2018
  22.08.2018

  Good luck and heal well x

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.2018
  22.08.2018

  Do zobaczenia na rekonstrukcyjnym szlaku:)

 • Karol Jazowski - awatar

  Karol Jazowski

  22.08.2018
  22.08.2018

  Wracaj do zdrowia. Jesteśmy z Tobą, trzymaj się!

 • Anna Kwiatkowska - awatar

  Anna Kwiatkowska

  22.08.2018
  22.08.2018

  Jak najwięcej zdrowia dla Krzysia i rodziny <3

33 035 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 600 osób
Kasia Be - awatar

Kasia Be

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 600

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Francesco Romagna - awatar
Francesco Romagna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Ostrowska - awatar
Małgorzata Ostrowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij