Zbiórka Dla Krzysia -rekonstruktora GRH - zdjęcie główne

Dla Krzysia -rekonstruktora GRH

33 035 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 600 osób
Zbiórka zakończona
 
Kasia Be - awatar

Kasia Be

Organizator zbiórki

Kochani,

w imieniu Rodziny i Najbliższych Krzysia Kuzery zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowe na bieżące funkcjonowanie Krzysia i jego Rodziny po ciężkim wypadku któremu uległ 15 sierpnia br. biorąc udział w rekonstrukcji historycznej pt."Bitwa pod Kaniowem" organizowanym przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Krzysztof jest młodym acz doświadczonym rekonstruktorem należącym  do  GRH "18 Kołobrzeski" działającym z pasji i potrzeby serca; kochającym historię i propagującym piękne postawy patriotyczne. Prywatnie jest wesołym chłopakiem z wysoką kulturą i wręcz przedwojennymi manierami.  Kilka dni temu - bo zaledwie 1 sierpnia br. skończył 18 lat.

Podczas ostatniej rekonstrukcji w której brał udział, doznał bardzo poważnych obrażeń wielonarządowych. Aktualnie jest po 2 operacjach ratujących życie. Znajduje się w szpitalu w Krakowie - najbliższym miejsca rekonstrukcji. 

Czuwają przy nim Rodzice, którzy mają bardzo trudną sytuację materialną i potrzebują środków na leczenie Krzysia jak również na funkcjonowanie i czuwanie przy synu poza miejscem zamieszkania.

Krzysztof był w trakcie zmiany pracodawcy,  tuż przed podpisaniem  nowej umowy , ale jeszcze nie został objęty ubezpieczeniem, tak więc na chwilę obecną wszystkie działania związane z jego powrotem do zdrowia wymagają dużych nakładów finansowych.

Nie wiadomo jak długo potrwa ten stan rzeczy. W tej chwili Krzysztof jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Przed nim kolejne operacje.

Kochani, wspomóżmy akcję nawet najdrobniejszą kwotą. Nie pozwólmy aby Krzyś tak wspaniałą i godną naśladowania pasję przypłacił życiem.  Pozwólmy jego Rodzicom skoncentrować się na leczeniu syna oraz na możliwości czuwania i opieki przy nim. 

 Tylko tyle możemy zrobić. I aż tyle. Z góry dziękuję za wsparcie dla tego wspaniałego chłopaka którego mam przyjemność znać osobiście. 

Aktualizacje


 • Kasia Be - awatar

  Kasia Be

  27.08.18
  27.08.18

  Moi Drodzy! Krzysztof - jak już pisałam - obudził się ale jest bardzo słaby. Miał być przeniesiony na oddział Chirurgii ale na chwilę obecną wciąż pozostaje na OIOM-ie. Zbiórka na razie spełniła swoje zadanie jeśli chodzi o doraźną pomoc Jemu i Rodzinie. Pokryła pierwsze koszty pobytu w szpitalu, zakup środków związanych z długotrwałym leżeniem (materac przeciwodleżynowy, środki kosmetyczne i higieny itd.) oraz zapewniła Rodzicom możliwość trwania przy swoim dziecku poza miejscem zamieszkania (pokrycie kosztów codziennego dojazdu oraz w końcu pokrycie kosztów noclegu, pobytu i inne). Przed Krzysiem niewątpliwie jeszcze bardzo długa rekonwalescencja ale ponieważ ramy czasowe są bardzo szerokie a koszty trudne do przewidzenia na chwilę obecną - postanowiliśmy zamknąć tą zbiórkę. W przypadku konieczności uruchomienia pomocy długofalowej, Rodzina będzie mogła już sama podjąć kolejne kroki. Pomoc, pamięć i ogromna ilość udostępnień to coś czego Krzysztof Wam nigdy nie zapomni. Dziękuję.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.18
  22.08.18

  Wracaj do zdrowia Chłopcze 👍

 • Kathryn Buxton - awatar

  Kathryn Buxton

  22.08.18
  22.08.18

  Good luck and heal well x

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.18
  22.08.18

  Do zobaczenia na rekonstrukcyjnym szlaku:)

 • Karol Jazowski - awatar

  Karol Jazowski

  22.08.18
  22.08.18

  Wracaj do zdrowia. Jesteśmy z Tobą, trzymaj się!

 • Anna Kwiatkowska - awatar

  Anna Kwiatkowska

  22.08.18
  22.08.18

  Jak najwięcej zdrowia dla Krzysia i rodziny <3

33 035 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 600 osób
Zbiórka zakończona
 
Kasia Be - awatar

Kasia Be

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 600

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Francesco Romagna - awatar
Francesco Romagna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Ostrowska - awatar
Małgorzata Ostrowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij