Zbiórka Reanimacja starych pojazdów. - miniaturka zdjęcia

Reanimacja starych pojazdów. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Reanimacja starych pojazdów. - zdjęcie główne

Reanimacja starych pojazdów.

10 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Franek Dolas - awatar

Franek Dolas

Organizator zbiórki

Witam wszystkich zainteresowanych.

Na imię mam Piotr (32 lata) i wraz z dwoma moimi braćmi Tomkiem (27 lat) i Adamem (14 lat) jesteśmy pasjonatami starych pojazdów a w szczególności pojazdów związanych z Polską motoryzacją jak i Wojskiem Polski. Głównym naszym celem jest ochrona przed zapomnieniem tych że pojazdów. Cała swoją przygodę z starymi pojazdami zapoczątkowaliśmy w młodzieńczych latach rozpoczynając od motocykli takich jak (WSK - 5szt, MOTORYNKA, JAWKA, KOMAR, JUNAK M10, MZ 150). W 2015 roku rzuciliśmy się z motyką na księżyc i postanowiliśmy zakupić transporter opancerzony typu BRDM2. Pojazd ten był w opłakanym stanie i doprowadzenie go do stanu używalności zajęło nam około 6 miesięcy.  

Po zarejestrowaniu naszego pierwszego sprzętu militarnego wykorzystywaliśmy go głównie do celów rekreacyjnych a także charytatywnych na zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących.

 Dla bardziej zainteresowanych szczegóły naszego sprzętu militarnego można zobaczyć na stronie FACEBOOKA  '' REKREACJA NA PANCERZU GO HEL''. 


Naszą zbiórkę chcemy przeznaczyć na zakup starego pojazdu marki ZIł 157 z naczepą do przewozu rakiet, Takiego jak na foto poniżej.  Ten model ZIŁ-a jest akurat rzadko spotykanym modelem w Wojsku Polski i większość tych pojazdów przerobiono już na żyletki.  ZIŁ posiada napęd na tylnie osie naczepy czyli łącznie posiada napęd na wszystkie osie 10x10 co czyni go bardzo wyjątkowym pojazdem o bardzo niespotykanej konstrukcji. 

Wszystkie środki ze zbiórki chcemy przeznaczyć na wykupienie tego ZIŁ i uratowanie go przed pocięciem na złom.  Koszt zakupu ZIŁ-a to około 12000 zł.  Same koszty transportu wyniosą około 4000zł a o remoncie to już nie wspominamy. 

Można nam zaufać ponieważ wszystkie poczynania można śledzić na naszym profilu facebookowym REKREACJA NA PANCERZU GO HEL

Dotychczasowe zakupu i remonty pojazdów realizowaliśmy z własnych środków a czas spędzony przy remontowaniu ich to sama przyjemność. O zbiórkę prosimy wyłącznie dla tego że wyczerpały już się nasze środki finansowe na zakup kolejnych sprzętów a ta sprawa z ZIŁ-em jest wyjątkowo pilna ponieważ obecny właściciel w każdej chwili może go oddać na złom.

 Cena złomowa to około 8000zł. 

Jeśli nie uda się nam przeznaczyć zebranej kwoty na zakup ZIŁ-a to środki ze zbiórki przeznaczymy na Hospicjum w Pucku. 


Pozdrawiamy

Piotr 

Tomek

Adam


   

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Franek Dolas - awatar

Franek Dolas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij