Zbiórka Staruszkom - na pełną miskę - miniaturka zdjęcia

Staruszkom - na pełną miskę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Staruszkom - na pełną miskę - zdjęcie główne

Staruszkom - na pełną miskę

1 965 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W naszym fundacyjnym domu przebywa aktualnie 14 psich Seniorów .Małe i duże ,te w niezłej kondycji i te wymagające stałego leczenia oraz specjalistycznej karmy .Trafiają pod naszą opiekę aby móc godnie przeżyć resztę swoich dni .Mieszkają w naszym domu i czują ,że są nareszcie u siebie .Niestety ,czasem problemy finansowe przerastają nasze możliwości .Bywają chwile ,kiedy patrząc w oczy Staruszka musisz powiedzieć : "dziś zjemy skromniej ale cieszmy się że mamy siebie ". Zwracamy się do Was z ogromną prośbą .Wesprzyjcie finansowo dalsze utrzymanie naszych podopiecznych .Będziemy niezmiernie wdzięczni . Fundacja "Reksio i Przyjaciele" 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Reksio i przyjaciele" - awatar

  Fundacja "Reksio i przyjaciele"

  16.05.2019
  16.05.2019

  Z całego serca <3 dziękujemy wszystkim wspierającym naszą zbiórkę .Właśnie robimy zakup pierwszej partii karmy dla Staruszków <3

Komentarze


 • Milena - awatar

  Milena

  09.10.2019
  09.10.2019

  ❤️❤️❤️

 • Beata Dale - awatar

  Beata Dale

  07.07.2019
  07.07.2019

  Welcome. Serdecznie pozdrawiam. Jestescie Wielcy.

 • Natalia B - awatar

  Natalia B

  14.06.2019
  14.06.2019

  Trzymam kciuki - zdrówka seniorom!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.2019
  21.05.2019

  Zdrówka seniorzy. Oby Wasze miseczki były zawsze pełne

1 965 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Jabłońska - Zubko - awatar
Beata Jabłońska - Zubko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Milena - awatar
Milena
20
Kasia Gniazdowska - awatar
Kasia Gniazdowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij