Zbiórka Staruszkom - na pełną miskę - miniaturka zdjęcia

Staruszkom - na pełną miskę

Zbiórka Staruszkom - na pełną miskę - zdjęcie główne

Staruszkom - na pełną miskę

1 965 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 

W naszym fundacyjnym domu przebywa aktualnie 14 psich Seniorów .Małe i duże ,te w niezłej kondycji i te wymagające stałego leczenia oraz specjalistycznej karmy .Trafiają pod naszą opiekę aby móc godnie przeżyć resztę swoich dni .Mieszkają w naszym domu i czują ,że są nareszcie u siebie .Niestety ,czasem problemy finansowe przerastają nasze możliwości .Bywają chwile ,kiedy patrząc w oczy Staruszka musisz powiedzieć : "dziś zjemy skromniej ale cieszmy się że mamy siebie ". Zwracamy się do Was z ogromną prośbą .Wesprzyjcie finansowo dalsze utrzymanie naszych podopiecznych .Będziemy niezmiernie wdzięczni . Fundacja "Reksio i Przyjaciele" 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "Reksio i przyjaciele" - awatar

  Fundacja "Reksio i przyjaciele"

  16.05.19
  16.05.19

  Z całego serca <3 dziękujemy wszystkim wspierającym naszą zbiórkę .Właśnie robimy zakup pierwszej partii karmy dla Staruszków <3

Komentarze


 • Milena - awatar

  Milena

  09.10.19
  09.10.19

  ❤️❤️❤️

 • Beata Dale - awatar

  Beata Dale

  07.07.19
  07.07.19

  Welcome. Serdecznie pozdrawiam. Jestescie Wielcy.

 • Natalia B - awatar

  Natalia B

  14.06.19
  14.06.19

  Trzymam kciuki - zdrówka seniorom!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.05.19
  21.05.19

  Zdrówka seniorzy. Oby Wasze miseczki były zawsze pełne

1 965 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 48

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Jabłońska - Zubko - awatar
Beata Jabłońska - Zubko
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Milena - awatar
Milena
20
Kasia Gniazdowska - awatar
Kasia Gniazdowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij