Zbiórka Reks potrzebuje Waszej pomocy - miniaturka zdjęcia

Reks potrzebuje Waszej pomocy

Zbiórka Reks potrzebuje Waszej pomocy - zdjęcie główne

Reks potrzebuje Waszej pomocy

914 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Reks bardzo prosi i liczy na Waszą dobroć. Potrzebuje 850 zł za operację wycięcia guza odbytu. Ma teraz około 10 lat. Trafił do nas dobrych parę lat temu. 

Został wypatrzony przez naszą wolontariuszkę. W podwarszawskiej wsi pilnował zabiedzonej porzuconej posesji z rozpadającym się domem. Okazało się, że zmarł jego pan, a  miedzy członkami rodziny toczyła się sprawa o nabycie spadku. A Reks? Zapomniany, niechciany, a wręcz zbędny i zawadzajacy sprawiał kłopot. Cóż. Zabraliśmy biedaka. Reksio u nas odżył, uwielbia spacery, kocha człowieka. 

Reksowi niedawno wyrósł guz w okolicach odbytu. Niezwłocznie zawieźliśmy go na operację. Koszt operacji plus opieka pooperacyjna to 850 zł. Prosimy o wsparcie w opłaceniu leczenia Reksia ❤ 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.05.18
    04.05.18

    🍀

914 zł z 850 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 20

MaKa - awatar
MaKa
200
Izabella - awatar
Izabella
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ewa r - awatar
ewa r
100
Anna - awatar
Anna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Renata Warchhold - awatar
Renata Warchhold
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij