Zbiórka Harcówka dla nowej drużyny - zdjęcie główne

Harcówka dla nowej drużyny

446 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Markowski - awatar

Piotr Markowski

Organizator zbiórki

Jestem przyszłym drużynowym odradzającej się jak feniks z popiołu 1 Łukowskiej Drużyny Harcerzy "Młody Las", która powstała w 1988r. Początkowo działała jako gromada zuchowa, następnie przekształciła się w drużynę harcerską. Dzięki naszemu byłemu drużynowemu otrzymaliśmy harcówkę od spółdzielni mieszkaniowej w piwnicy jednej z przychodni. Niestety drużyna została rozwiązana w 2014r. z powodu braku instruktora, który mógłby ją prowadzić, a harcówka została zaniedbana i potrzebuje generalnego remontu. Bardzo chcę ją wyremontować przede wszystkim dla tych harcerzy, którzy wyrażają swoją gotowość do działania. Harcówka stanowi miejsce spotkań harcerzy, ale nie tylko... Jest to drugi dom każdego harcerza. Organizuje się w niej różne wydarzenia od wigilii drużyny po maraton filmowy.  Chcę aby chłopcy mieli przyjazne miejsce, w którym będą mogli się spotkać, pobawić, a przede wszystkim wychowywać w duchu patriotyzmu i braterstwa. Jestem osobą uczącą się i nie mam możliwości ufundowania takiego remontu, dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. Dziękuję wszystkim dobroczyńcom!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
446 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Markowski - awatar

Piotr Markowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr Giczela - awatar
Piotr Giczela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
pitjk - awatar
pitjk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Izbicki - awatar
Grzegorz Izbicki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Giczela - awatar
Piotr Giczela
50
Agnieszka Radzikowska - awatar
Agnieszka Radzikowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij