Zbiórka Harcówka dla nowej drużyny - zdjęcie główne

Harcówka dla nowej drużyny

446 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Markowski - awatar

Piotr Markowski

Organizator zbiórki

Jestem przyszłym drużynowym odradzającej się jak feniks z popiołu 1 Łukowskiej Drużyny Harcerzy "Młody Las", która powstała w 1988r. Początkowo działała jako gromada zuchowa, następnie przekształciła się w drużynę harcerską. Dzięki naszemu byłemu drużynowemu otrzymaliśmy harcówkę od spółdzielni mieszkaniowej w piwnicy jednej z przychodni. Niestety drużyna została rozwiązana w 2014r. z powodu braku instruktora, który mógłby ją prowadzić, a harcówka została zaniedbana i potrzebuje generalnego remontu. Bardzo chcę ją wyremontować przede wszystkim dla tych harcerzy, którzy wyrażają swoją gotowość do działania. Harcówka stanowi miejsce spotkań harcerzy, ale nie tylko... Jest to drugi dom każdego harcerza. Organizuje się w niej różne wydarzenia od wigilii drużyny po maraton filmowy.  Chcę aby chłopcy mieli przyjazne miejsce, w którym będą mogli się spotkać, pobawić, a przede wszystkim wychowywać w duchu patriotyzmu i braterstwa. Jestem osobą uczącą się i nie mam możliwości ufundowania takiego remontu, dlatego zwracam się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc. Dziękuję wszystkim dobroczyńcom!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
446 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Markowski - awatar

Piotr Markowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr Giczela - awatar
Piotr Giczela
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
pitjk - awatar
pitjk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Izbicki - awatar
Grzegorz Izbicki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Giczela - awatar
Piotr Giczela
50
Agnieszka Radzikowska - awatar
Agnieszka Radzikowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij