Zbiórka Remont i doposażenie ośrodka - miniaturka zdjęcia

Remont i doposażenie ośrodka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont i doposażenie ośrodka - zdjęcie główne

Remont i doposażenie ośrodka

7 849 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Oratorium Oratorium - awatar

Stowarzyszenie Oratorium Oratorium

Organizator zbiórki

W Oratorium jak w domu-nauka, zabawa i terapia. Program adresowany jest do dzieci i młodzieży wywodzącej się z rodzin destrukcyjnych, zagrożonych alkoholizmem i narkomanią oraz rodzin wielodzietnych. Odpowiada na potrzeby dzieci pragnących pogłębić wartości moralno – społeczne, przeciwstawne zachowaniom aspołecznym, pokonać lęk przed odrzuceniem, wyśmianiem, naznaczeniem - „stygmatyzowaniem”. Program obejmuje wszystkie treści i działania o charakterze wychowawczym tj. wychowanie artystyczne, prozdrowotne, patriotyczne, społeczne, sportowe, ekologiczne, pomoc w edukacji szkolnej, edukację medialną, upowszechnianie czytelnictwa, poznawanie środowiska lokalnego, ABC dobrego wychowanie- savoir-vivre nastolatka itp. Oprócz zajęć o charakterze opiekuńczo-wychowawczych oraz edukacyjnych placówka pn."Oratorium" oferuje dożywianie i wiele kół zainteresowań. Chcemy poprzez zbiórkę wyremontować i doposażyć salkę socjo-terapeutyczną, w której odbywają się zajęcia z psychologiem oraz jadalnię, w której codziennie czeka dla dzieci ciepły posiłek. Partnerami akcji są firma Auchan, Donateo oraz Pomagam.pl.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 849 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Stowarzyszenie Oratorium Oratorium - awatar

Stowarzyszenie Oratorium Oratorium

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Logo Auchan
Klienci Auchan
7 529
Krzysztof Stanula - awatar
Krzysztof Stanula
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij