Zbiórka Marzą Nam się LUSTRA i WARSZAWA - miniaturka zdjęcia

Marzą Nam się LUSTRA i WARSZAWA

Stefania Mrawczyńska - awatar

Stefania Mrawczyńska

Organizator zbiórki

Witajcie !

Jesteśmy tancerzami Rewii Dziecięco-Młodzieżowej „DINO” z Andrychowa, nasz zespół obchodził z zeszłym roku Jubileusz 25 lat działaności !! 

„Zespół DINO założony i prowadzony od 25 lat przez Danutę Mrawczyńską, działający obecnie jako REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA „DINO”, zrzesza w dziesięciu grupach około 200 uczestników – dzieci i młodzież w wieku od 3 do 26 lat, od DINO-BABY, przez DINUSIE, MAŁE DINO i reprezentacyjną grupę DINO, po dwie grupy chłopców: DINO-BOYS i DINO-BOYS JUNIOR.
Przez 25 lat istnienia, zespół DINO zdobył ogromną ilość nagród i wyróżnień, reprezentował godnie Andrychów na wielu scenach w kraju i za granicą. Trudno określić, które z nich były najważniejsze, ponieważ czasami to łzy wzruszenia i podziękowania z głębi serca płynące są dla tych dzieciaków cenniejsze, niż dziesiątki pucharów i statuetek zdobiących regały i szafy.” ~ andrychow.pl

Kilka słów od naszych instruktorek:

"Bardzo byśmy chcieli pokazać mieszkańcom naszej gminy jakie mamy zdolne dzieci i młodzież , która poświęca swój wolny czas na ciężką prace nad układami i przede wszystkim nad sobą. Jako instruktorki jesteśmy dumne, kiedy widzimy ich postępy , kiedy wychodzą na scenę i tak pięknie się prezentują , a pózniej schodzą z uśmiechem na twarzach , wtedy wiemy , że to co robimy ma sens. Uśmiech dziecka jest najlepszym podziękowaniem za naszą prace ! W październiku w Andrychowie odbyło się Nasze święto tańca, czyli Jubileusz 25-lecia Rewii Dziecięco-Młodzieżowej "DINO". Zobaczyliśmy jak zmienił się zespół , jak różnorodny repertuar prezentujemy . Na scenie pojawiło się ok. 200 tancerzy oraz wiele osób , które kiedyś było członkami Naszego zespołu i oczywiście zaproszeni goście , przyjaciele Naszej Rewii. " 


" Aktualnie bardzo mocno zaczynamy działać w technice tańca współczesnego oraz hip-hop'owego . Najstarsza - reprezentacyjna grupa Rewii zaczyna próbować swoich sił w Teatrze Tańca, który daje dużą możliwość przekazywania pięknych emocji na scenie.
Kocham ten stan, kiedy nie mówiąc ani słowa , mogę pokazać ludziom co czuje, co mnie przybija, co sprawia radość itp. Bardzo bym chciała, żeby ludzie chcieli oglądać tak trudną, jak narazie dla nich formę tańca , ponieważ jest ona bardzo prawdziwa i oryginalna, uwrażliwia ludzi na potrzeby drugiego człowieka, daje dużo do przemyślenia, intryguje, pokazuje prostotę i piękno człowieka, czego tak bardzo w tych czasach brakuje . Jako tancerze , ja jako instruktor tańca mam nadzieję, że TANIEC stanie się w przyszłości uzależnieniem wielu ludzi , w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Taniec dalej ogromną ilość pozytywów, poprawia sylwetkę , uwrażliwia , uczy systematyczności , dalej możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi , pomaga w koncentracji , poprawia nastrój , wiele by tu można było wymieniać. Zapraszamy do Nas wszystkich , od przedszkolaków do młodzieży oraz Mamusie z niemowlakami jak i dorosłych oraz seniorów na zajęcia taneczne , aby dobrze się bawić i poznać od wewnątrz taniec. "

Podsumowując krótko :

Mamy swoją piękną historie, za sobą wspaniały koncert jubileuszowy, mnóstwo zdolnych tancerzy, dużo energii do pracy i od września wynajmujemy swoje miejsce - DINO DANCE STUDIO , gdzie mamy 3 sale taneczne i pełne zaplecze, co wiąże się z większymi wydatkami i dlatego ta zbiórka.

Brakuje Nam pieniążków , chcielibyśmy , aby na naszych salach były lustra , ponieważ bardzo pomagają w ćwiczeniu ciała , poprawie postawy i ogólnej pracy całej grupy , a wszyscy wiemy, że nie jest to tania sprawa .

Zrozumiałe jest tez to, że jeżeli człowiek poświęca się czemuś , oddaje swój wolny czas i jest to jego pasja to chciałby zostać doceniony ! 

Dlatego Naszym marzeniem jest wyjazd na prestiżowy konkurs taneczny SPONTAN do Warszawy ! Na którym to najstarsza - reprezentacyjna grupa zespołu 2 lata temu zdobyła zaszczytne 2 miejsce !

Jesli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć Nas choćby symboliczna złotówką to bardzo Ci dziękujemy ! Żaden darczyńca nie jest Nam nigdy obojętny , z głębi naszych serc dziękujemy za każde wpłacone pieniążki, które przybliżą Nas do spełnienia naszych tanecznych marzeń !

Dodatkowo za każdą darowiznę powyżej 200 zł wyślemy album dwu-płytowy z relacją z Naszego Koncertu Jubileuszowego , podaj nam tylko swojego meila, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i choć w ten sposób podziękować !


P.S. Szukamy stałych sponsorów, którzy wspomogą Nas finansowo, jeśli chodzi o wyjazdy na Festiwale w Polsce i za granicą oraz materialnie (np. Uszycie zespołowych dresów itp.). Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń 608-206-784 bądź napisz do Nas maledino@op.pl


Dziękujemy !!! Wasze DINUSIE ❤️💃🕺🙏


Jestesmy JEDNĄ WIELKĄ TANECZNĄ RODZINKĄ 💞

Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    14.03.18
    14.03.18

    Trzymam kciuki za wasz wyjazd do Warszawy! A jak kupicie już lustra, to wstawcie nam jakieś zdjęcia , powodzenia , trzymajcie się cieplutko!

Stefania Mrawczyńska - awatar

Stefania Mrawczyńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anna Buda - awatar
200
Anna Buda
Dawid Mizera - awatar
100
Dawid Mizera
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Monika - awatar
50
Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij