Zbiórka Marzą Nam się LUSTRA i WARSZAWA - miniaturka zdjęcia

Marzą Nam się LUSTRA i WARSZAWA

Stefania Mrawczyńska - awatar

Stefania Mrawczyńska

Organizator zbiórki

Witajcie !

Jesteśmy tancerzami Rewii Dziecięco-Młodzieżowej „DINO” z Andrychowa, nasz zespół obchodził z zeszłym roku Jubileusz 25 lat działaności !! 

„Zespół DINO założony i prowadzony od 25 lat przez Danutę Mrawczyńską, działający obecnie jako REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA „DINO”, zrzesza w dziesięciu grupach około 200 uczestników – dzieci i młodzież w wieku od 3 do 26 lat, od DINO-BABY, przez DINUSIE, MAŁE DINO i reprezentacyjną grupę DINO, po dwie grupy chłopców: DINO-BOYS i DINO-BOYS JUNIOR.
Przez 25 lat istnienia, zespół DINO zdobył ogromną ilość nagród i wyróżnień, reprezentował godnie Andrychów na wielu scenach w kraju i za granicą. Trudno określić, które z nich były najważniejsze, ponieważ czasami to łzy wzruszenia i podziękowania z głębi serca płynące są dla tych dzieciaków cenniejsze, niż dziesiątki pucharów i statuetek zdobiących regały i szafy.” ~ andrychow.pl

Kilka słów od naszych instruktorek:

"Bardzo byśmy chcieli pokazać mieszkańcom naszej gminy jakie mamy zdolne dzieci i młodzież , która poświęca swój wolny czas na ciężką prace nad układami i przede wszystkim nad sobą. Jako instruktorki jesteśmy dumne, kiedy widzimy ich postępy , kiedy wychodzą na scenę i tak pięknie się prezentują , a pózniej schodzą z uśmiechem na twarzach , wtedy wiemy , że to co robimy ma sens. Uśmiech dziecka jest najlepszym podziękowaniem za naszą prace ! W październiku w Andrychowie odbyło się Nasze święto tańca, czyli Jubileusz 25-lecia Rewii Dziecięco-Młodzieżowej "DINO". Zobaczyliśmy jak zmienił się zespół , jak różnorodny repertuar prezentujemy . Na scenie pojawiło się ok. 200 tancerzy oraz wiele osób , które kiedyś było członkami Naszego zespołu i oczywiście zaproszeni goście , przyjaciele Naszej Rewii. " 


" Aktualnie bardzo mocno zaczynamy działać w technice tańca współczesnego oraz hip-hop'owego . Najstarsza - reprezentacyjna grupa Rewii zaczyna próbować swoich sił w Teatrze Tańca, który daje dużą możliwość przekazywania pięknych emocji na scenie.
Kocham ten stan, kiedy nie mówiąc ani słowa , mogę pokazać ludziom co czuje, co mnie przybija, co sprawia radość itp. Bardzo bym chciała, żeby ludzie chcieli oglądać tak trudną, jak narazie dla nich formę tańca , ponieważ jest ona bardzo prawdziwa i oryginalna, uwrażliwia ludzi na potrzeby drugiego człowieka, daje dużo do przemyślenia, intryguje, pokazuje prostotę i piękno człowieka, czego tak bardzo w tych czasach brakuje . Jako tancerze , ja jako instruktor tańca mam nadzieję, że TANIEC stanie się w przyszłości uzależnieniem wielu ludzi , w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Taniec dalej ogromną ilość pozytywów, poprawia sylwetkę , uwrażliwia , uczy systematyczności , dalej możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi , pomaga w koncentracji , poprawia nastrój , wiele by tu można było wymieniać. Zapraszamy do Nas wszystkich , od przedszkolaków do młodzieży oraz Mamusie z niemowlakami jak i dorosłych oraz seniorów na zajęcia taneczne , aby dobrze się bawić i poznać od wewnątrz taniec. "

Podsumowując krótko :

Mamy swoją piękną historie, za sobą wspaniały koncert jubileuszowy, mnóstwo zdolnych tancerzy, dużo energii do pracy i od września wynajmujemy swoje miejsce - DINO DANCE STUDIO , gdzie mamy 3 sale taneczne i pełne zaplecze, co wiąże się z większymi wydatkami i dlatego ta zbiórka.

Brakuje Nam pieniążków , chcielibyśmy , aby na naszych salach były lustra , ponieważ bardzo pomagają w ćwiczeniu ciała , poprawie postawy i ogólnej pracy całej grupy , a wszyscy wiemy, że nie jest to tania sprawa .

Zrozumiałe jest tez to, że jeżeli człowiek poświęca się czemuś , oddaje swój wolny czas i jest to jego pasja to chciałby zostać doceniony ! 

Dlatego Naszym marzeniem jest wyjazd na prestiżowy konkurs taneczny SPONTAN do Warszawy ! Na którym to najstarsza - reprezentacyjna grupa zespołu 2 lata temu zdobyła zaszczytne 2 miejsce !

Jesli chciałbyś/chciałabyś wesprzeć Nas choćby symboliczna złotówką to bardzo Ci dziękujemy ! Żaden darczyńca nie jest Nam nigdy obojętny , z głębi naszych serc dziękujemy za każde wpłacone pieniążki, które przybliżą Nas do spełnienia naszych tanecznych marzeń !

Dodatkowo za każdą darowiznę powyżej 200 zł wyślemy album dwu-płytowy z relacją z Naszego Koncertu Jubileuszowego , podaj nam tylko swojego meila, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i choć w ten sposób podziękować !


P.S. Szukamy stałych sponsorów, którzy wspomogą Nas finansowo, jeśli chodzi o wyjazdy na Festiwale w Polsce i za granicą oraz materialnie (np. Uszycie zespołowych dresów itp.). Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń 608-206-784 bądź napisz do Nas maledino@op.pl


Dziękujemy !!! Wasze DINUSIE ❤️💃🕺🙏


Jestesmy JEDNĄ WIELKĄ TANECZNĄ RODZINKĄ 💞

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Stefania Mrawczyńska - awatar

  Stefania Mrawczyńska

  08.05.18
  08.05.18

  Byliśmy w Warszawie ! Dzięki Waszemu wsparciu udało Nam się zreazlizowac wyjazd na Festiwal SPONTAN, na którym to udało Nam się zdobyć WYRÓŻNIENIE co jest dla Nas ogromnym zaszczytem, zostać docenionym wśród tylu wspaniałych zespołów tanecznych z całej Polski ! Jeszcze raz dziękujemy ! Wasze wsparcie jest Nam nadal potrzebne, ponieważ nadal marzą Nam się lustra jak na prawdziwych salach tanecznych, wierzymy, że jest to marzenie do spełnienia ! Za każdą złotówkę z góry bardzo dziękujemy ! ❤️💃🕺💪

  Zdjęcie aktualności 14 891

Komentarze

 • NaRozwójKamili - awatar

  NaRozwójKamili

  25.04.18
  25.04.18

  jedziesz na kolonie ze mną za to....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.18
  14.03.18

  Trzymam kciuki za wasz wyjazd do Warszawy! A jak kupicie już lustra, to wstawcie nam jakieś zdjęcia , powodzenia , trzymajcie się cieplutko!

Stefania Mrawczyńska - awatar

Stefania Mrawczyńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

Ania - awatar
100
Ania
NaRozwójKamili - awatar
20
NaRozwójKamili
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anna Buda - awatar
200
Anna Buda
Dawid Mizera - awatar
100
Dawid Mizera
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij