Zbiórka Leczenie i rehabilitacja Bączka - zdjęcie główne

Leczenie i rehabilitacja Bączka

80 180 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 250 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Grochowska - awatar

Iwona Grochowska

Organizator zbiórki

Dzień dobry,

Jestem mamą małego Bartka zwanego Bączkiem, który od urodzenia zmaga się z mozaiką Zespołu Edwardsa, hipogammaglobulinemią, PFAPA, hipotonią, zaburzeniami SI i autyzmem. Jak najdzielniejszy z rycerzy walczy z tymi okropnymi potworami, powoli i systematycznie osiągając niesamowite postępy . Bartek jest jedynym takim dzieckiem w Polsce, jego wada jest na tyle rzadka, że leczenie i terapie pochłaniają ogromne środki sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. 

Póki co większość środków na leczenie pokrywamy z oszczędności, ale te powoli się kończą. Bączkowy Tata pracuje na dwóch etatach, ale to nie wystarcza nam na pokrycie stale rosnących kosztów terapii i rehabilitacji. 

Chciałabym, żeby Bączek mógł uczestniczyć w dodatkowych terapiach: logopedycznej, behawioralnej, sensoplastycznej i SI oraz wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym. Chciałabym też wymienić zużyte już sprzęty do terapii i wyposażyć pokój ćwiczeń oraz kupić niezbędne pomoce logopedyczne i terapeutyczne. Ostatnim marzeniem Bartusia są zajęcia taneczne, uczestniczy też od stycznia w zajęciach muzykoterapii i arteterapii, które są jego ukochanymi formami wyrażania siebie. Jest bardzo wrażliwy artystycznie,a jego prace można było oglądać już nawet w galerii.

Niemniej jednak wszystkie te zajęcia to wydatki, które nas - rodziców Bączka w tej chwili przerastają. Zarówno ceny terapii jak i sprzętów i pomocy do nich  bardzo wysokie, a sam koszt turnusu to ok. 6tys zł. Bartuś powinien uczestniczyć w 2-3 takich turnusach rocznie, niestety ich ceny są dla nas kosmiczne,  dlatego zostaliśmy zmuszeni do poproszenia Was o pomoc w zgromadzeniu potrzebnych środków. 

Postępy Bąka i jego walkę o każdą kolejną umiejętność możnavśledzić tutaj: https://www.facebook.com/Przygody-Rezolutnego-Bączka-334514173697872/

Każda złotówka jest dla Bączka na wagę złota. Zapraszamy również na bazarek charytatywny, z którego dochód w całości przeznaczony jest na rehabilitację i leczenie Bartusia. Na bazarku można nabyć zabawki, art. gospodarstwa domowego, domowe przetwory Bączkowej Mamy i wyjątkowe przedmioty projektowane przez Bączka: kubeczki, magnesy, kalendarze, torby, koszulki i świece.

https://www.facebook.com/Bazarek-Rezolutnego-Bączka-100959241705042/

Dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.2021
  30.06.2021

  Wszystkiego dobrego !

  • Iwona Grochowska - awatar

   Iwona Grochowska - Organizator zbiórki

   30.06.2021
   30.06.2021

   Serdecznie dziękujemy. Wszystkiego dobrego!

 • Nowacka Anna - awatar

  Nowacka Anna

  20.04.2021
  20.04.2021

  Wygrana aukcja o 3 konfitury

 • Aleksandra Modlińska - awatar

  Aleksandra Modlińska

  09.04.2021
  09.04.2021

  Ciąg dalszy licytacji

 • Aleksandra Modlińska - awatar

  Aleksandra Modlińska

  09.04.2021
  09.04.2021

  Druga część za licytacje

 • Aleksandra Modlińska - awatar

  Aleksandra Modlińska

  09.04.2021
  09.04.2021

  Za marmoladę, likier i kominek zapachowy

80 180 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 250 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Grochowska - awatar

Iwona Grochowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 250

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Justyna Opatowska - awatar
Justyna Opatowska
42
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
37
Aukcja z fb - awatar
Aukcja z fb
50
Kaśka - awatar
Kaśka
20
Bożena - awatar
Bożena
37
Beata Sochacka - awatar
Beata Sochacka
40
MICHAŁ BARAŃSKI - awatar
MICHAŁ BARAŃSKI
50
Katarzyna Głowacka - awatar
Katarzyna Głowacka
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij