Zbiórka Rezonans dla Epilepki - miniaturka zdjęcia

Rezonans dla Epilepki

Rezonans dla Epilepki

70 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi to bardzo młoda fundacja, której głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i bezdomnym. 

To właśnie takie zwierzęta trafiają pod nasze skrzydła a my, robimy wszystko by dać im wspaniały dom, opiekę i przede wszystkim ogromną miłość, na którą zasłużyły a niestety.. do tej pory nie otrzymały. 

Podczas tej zbiórki chcemy przedstawić Wam naszą wyjątkową podopieczną - Epilepkę.

Epilepka trafiła do nas ponad parę miesiący temu. Znaleziona na ulicy podczas jednego z ataku padaczki. 

Przyczyną ataków epilepsji u kotów może być każde uszkodzenie mózgu spowodowane przebytą chorobą, urazem, infekcją czy zatruciem. Bez względu jednak na przyczynę ataków padaczki, powodują one duże zaburzenia w przewodnictwie nerwowym w mózgu.

Podczas takiego ataku padaczkowego neurony naszej podopiecznej funkcjonują niezależnie od siebie. Przez nie nasza Epilepka traci przytomność, nie reaguje na bodźce płynące z otoczenia oraz wykonuje nieskoordynowane, gwałtowne ruchy, które możecie zobaczyć na naszych filmach... 

Po 3 długich tygodniach walki z chorobą, podczas których codziennie walczyliśmy z atakami, Epilepka wróciła do zdrowia. 

Wyrosła na piękną kotkę, dla której chcieliśmy już powoli szukać nowego domu.

Niestety.. ataki wróciły. 

Epilepka potrzebuje 24-godzinnej opieki. Dożywotnio będzie przyjmować specjalistyczne leki oraz jeździć na badania. 

Aktualnie zbieramy na rezonans i leki dla naszej podopiecznej. Pięknie wyrosła, została wysterylizowana jednak ataki się pogarszają i z dnia na dzień jest coraz gorzej..

Zdajemy sobie sprawę, że Epilekpa ma małą szansę na znalezienie swojego nowego domu, w którym będzie mogła liczyć na całodobową opiekę. 

By zapewnić odpowiednie leczenie i opiekę dla Epilepki potrzebujemy znów Waszego wsparcia. Sami niestety nie damy rady. Potrzebujemy dodatkowych funduszy na leki i badania dla naszej kochanej kotki. 

Chcecie dowiedzieć się więcej o naszej podopiecznej albo pomóc w inny sposób? 

Napiszcie do nas albo zadzwońcie! 

Liczymy na Wasze wsparcie!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij