Rezonans dla Epilepki

70 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi to bardzo młoda fundacja, której głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i bezdomnym. 

To właśnie takie zwierzęta trafiają pod nasze skrzydła a my, robimy wszystko by dać im wspaniały dom, opiekę i przede wszystkim ogromną miłość, na którą zasłużyły a niestety.. do tej pory nie otrzymały. 

Podczas tej zbiórki chcemy przedstawić Wam naszą wyjątkową podopieczną - Epilepkę.

Epilepka trafiła do nas ponad parę miesiący temu. Znaleziona na ulicy podczas jednego z ataku padaczki. 

Przyczyną ataków epilepsji u kotów może być każde uszkodzenie mózgu spowodowane przebytą chorobą, urazem, infekcją czy zatruciem. Bez względu jednak na przyczynę ataków padaczki, powodują one duże zaburzenia w przewodnictwie nerwowym w mózgu.

Podczas takiego ataku padaczkowego neurony naszej podopiecznej funkcjonują niezależnie od siebie. Przez nie nasza Epilepka traci przytomność, nie reaguje na bodźce płynące z otoczenia oraz wykonuje nieskoordynowane, gwałtowne ruchy, które możecie zobaczyć na naszych filmach... 

Po 3 długich tygodniach walki z chorobą, podczas których codziennie walczyliśmy z atakami, Epilepka wróciła do zdrowia. 

Wyrosła na piękną kotkę, dla której chcieliśmy już powoli szukać nowego domu.

Niestety.. ataki wróciły. 

Epilepka potrzebuje 24-godzinnej opieki. Dożywotnio będzie przyjmować specjalistyczne leki oraz jeździć na badania. 

Aktualnie zbieramy na rezonans i leki dla naszej podopiecznej. Pięknie wyrosła, została wysterylizowana jednak ataki się pogarszają i z dnia na dzień jest coraz gorzej..

Zdajemy sobie sprawę, że Epilekpa ma małą szansę na znalezienie swojego nowego domu, w którym będzie mogła liczyć na całodobową opiekę. 

By zapewnić odpowiednie leczenie i opiekę dla Epilepki potrzebujemy znów Waszego wsparcia. Sami niestety nie damy rady. Potrzebujemy dodatkowych funduszy na leki i badania dla naszej kochanej kotki. 

Chcecie dowiedzieć się więcej o naszej podopiecznej albo pomóc w inny sposób? 

Napiszcie do nas albo zadzwońcie! 

Liczymy na Wasze wsparcie!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij