Rezonans dla Epilepki

70 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi to bardzo młoda fundacja, której głównym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i bezdomnym. 

To właśnie takie zwierzęta trafiają pod nasze skrzydła a my, robimy wszystko by dać im wspaniały dom, opiekę i przede wszystkim ogromną miłość, na którą zasłużyły a niestety.. do tej pory nie otrzymały. 

Podczas tej zbiórki chcemy przedstawić Wam naszą wyjątkową podopieczną - Epilepkę.

Epilepka trafiła do nas ponad parę miesiący temu. Znaleziona na ulicy podczas jednego z ataku padaczki. 

Przyczyną ataków epilepsji u kotów może być każde uszkodzenie mózgu spowodowane przebytą chorobą, urazem, infekcją czy zatruciem. Bez względu jednak na przyczynę ataków padaczki, powodują one duże zaburzenia w przewodnictwie nerwowym w mózgu.

Podczas takiego ataku padaczkowego neurony naszej podopiecznej funkcjonują niezależnie od siebie. Przez nie nasza Epilepka traci przytomność, nie reaguje na bodźce płynące z otoczenia oraz wykonuje nieskoordynowane, gwałtowne ruchy, które możecie zobaczyć na naszych filmach... 

Po 3 długich tygodniach walki z chorobą, podczas których codziennie walczyliśmy z atakami, Epilepka wróciła do zdrowia. 

Wyrosła na piękną kotkę, dla której chcieliśmy już powoli szukać nowego domu.

Niestety.. ataki wróciły. 

Epilepka potrzebuje 24-godzinnej opieki. Dożywotnio będzie przyjmować specjalistyczne leki oraz jeździć na badania. 

Aktualnie zbieramy na rezonans i leki dla naszej podopiecznej. Pięknie wyrosła, została wysterylizowana jednak ataki się pogarszają i z dnia na dzień jest coraz gorzej..

Zdajemy sobie sprawę, że Epilekpa ma małą szansę na znalezienie swojego nowego domu, w którym będzie mogła liczyć na całodobową opiekę. 

By zapewnić odpowiednie leczenie i opiekę dla Epilepki potrzebujemy znów Waszego wsparcia. Sami niestety nie damy rady. Potrzebujemy dodatkowych funduszy na leki i badania dla naszej kochanej kotki. 

Chcecie dowiedzieć się więcej o naszej podopiecznej albo pomóc w inny sposób? 

Napiszcie do nas albo zadzwońcie! 

Liczymy na Wasze wsparcie!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij