Zbiórka Program d@Vinci - zdjęcie główne

Program d@Vinci

2 110 zł  z 5 250 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Jesteśmy Fundacją zajmującą się wspieranie dzieci i rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych, tj. dzieci z domów dziecka, z rodzin zastępczych, dzieciom i rodzinom, które każdego dnia borykają się wieloma problemami. W tym roku rozpoczęliśmy realizację Programu d@Vinci, w ramach którego chcemy zorganizować w dniach 9-18 lipca 2018  wakacyjny obóz dla dzieci i młodzież w wieku 13-21 lat. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na realizację marzeń zawodowych dzieci.  Zebraliśmy już 38 tyś na:

1. pobyt dzieci w pensjonacie (niclegi i wyżywienie)

2. materiały do zajęć (będziemy robić wielki mural)

3. apteczka

4. przyjazd grupy capoeira z Hiszpani

5. ratownika

6 nagrody dla dzieci

Brakuje nam na:

1. dojazd dla dzieci z Olsztyna do Tomaszkowa i Tomaszkowa do Olsztyna - 900 zł

2.  sprzęt sportowy (piłki, gry itp.)- 400zł

3. koszulki dla uczestnikow obozu  - 1 200zł

4. statuetki dla dzieci jako nagrody 600zł

5. Wynajem mieszkania dla młodzieży w trakcie stażu zawodowego w ekskluzywnym salonie fryzjerskim w dniach 22-27 lipca 2018 w Warszawie 2150zł


Wierzywy w Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

5 osób, ktore wpłaci najwyższe kwoty zostaną sponsorem programu i otrzyma kubek imienny z logo programu!!!!!!!!!!!!!!!!! Liczymy na Was!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Hermiona - awatar

  Hermiona

  05.07.2018
  05.07.2018

  Najlepsza jest magia współczucia!

  • Fundacja Dziecko i Rodzina - awatar

   Fundacja Dziecko i Rodzina - Organizator zbiórki

   05.07.2018
   05.07.2018

   A jeszcze lepsza magia empatii - Dziękujemy!!!!

 • Ądriu - awatar

  Ądriu

  22.02.2018
  22.02.2018

  Każdy grosik zbliży uczestników do wyjazdu na obóz, jestem ZA.

2 110 zł  z 5 250 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

andre - awatar
andre
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hermiona - awatar
Hermiona
455
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Dziad - awatar
Dziad
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Leopold - awatar
Jan Leopold
500
Andrzej Potter - awatar
Andrzej Potter
200
Asia - awatar
Asia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij