Zbiórka Program d@Vinci - zdjęcie główne

Program [email protected]

2 110 zł z 5 250 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Fundacją zajmującą się wspieranie dzieci i rodzin znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych, tj. dzieci z domów dziecka, z rodzin zastępczych, dzieciom i rodzinom, które każdego dnia borykają się wieloma problemami. W tym roku rozpoczęliśmy realizację Programu [email protected], w ramach którego chcemy zorganizować w dniach 9-18 lipca 2018  wakacyjny obóz dla dzieci i młodzież w wieku 13-21 lat. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na realizację marzeń zawodowych dzieci.  Zebraliśmy już 38 tyś na:

1. pobyt dzieci w pensjonacie (niclegi i wyżywienie)

2. materiały do zajęć (będziemy robić wielki mural)

3. apteczka

4. przyjazd grupy capoeira z Hiszpani

5. ratownika

6 nagrody dla dzieci

Brakuje nam na:

1. dojazd dla dzieci z Olsztyna do Tomaszkowa i Tomaszkowa do Olsztyna - 900 zł

2.  sprzęt sportowy (piłki, gry itp.)- 400zł

3. koszulki dla uczestnikow obozu  - 1 200zł

4. statuetki dla dzieci jako nagrody 600zł

5. Wynajem mieszkania dla młodzieży w trakcie stażu zawodowego w ekskluzywnym salonie fryzjerskim w dniach 22-27 lipca 2018 w Warszawie 2150zł


Wierzywy w Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

5 osób, ktore wpłaci najwyższe kwoty zostaną sponsorem programu i otrzyma kubek imienny z logo programu!!!!!!!!!!!!!!!!! Liczymy na Was!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Hermiona - awatar

  Hermiona

  05.07.18
  05.07.18

  Najlepsza jest magia współczucia!

  • Fundacja Dziecko i Rodzina - awatar

   Fundacja Dziecko i Rodzina - Organizator zbiórki

   05.07.18
   05.07.18

   A jeszcze lepsza magia empatii - Dziękujemy!!!!

 • Ądriu - awatar

  Ądriu

  22.02.18
  22.02.18

  Każdy grosik zbliży uczestników do wyjazdu na obóz, jestem ZA.

2 110 zł z 5 250 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 32

andre - awatar
andre
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Hermiona - awatar
Hermiona
455
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Dziad - awatar
Dziad
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jan Leopold - awatar
Jan Leopold
500
Andrzej Potter - awatar
Andrzej Potter
200
Asia - awatar
Asia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij