Zbiórka Rehabilitacja dla Sandry - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Sandry

6 749 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Szczypior - awatar

Sandra Szczypior

Organizator zbiórki

Cześć nazywam się Sandra,mam 28lat urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem, niedowładami kończyn dolnych z tego powodu też poruszam się na wózku inwalidzkim moja choroba wymaga stałej specjalistycznej  kosztownej rehabilitacji .W maju wyjezdzam na turnus rehabilitacyjny pod Toruń koszt turnusu wynosi 7000 zł co znacznie przerasta moje możliwości. Jeżeli możecie i chcecie mi pomóc będe bardzo wdzięczna. Dziękuje  ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sandra Szczypior - awatar

  Sandra Szczypior

  18.01.2021
  18.01.2021

  Kochani w kwietniu br.roku wyjeżdżam na turnus rehabilitacyjny do Gacna ,koszt turnusu wynosi 6.500 zl co znacznie przekracza moje możliwości. Jeżeli chcecie mi pomóc to będę bardzo wdzięczna za każde udostępnienie za kazdy grosz za każde wsparcie.Dziekuje

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.04.2021
  08.04.2021

  Sandro trzymam kciuki

 • Ania G - awatar

  Ania G

  07.10.2019
  07.10.2019

  Trzymam kciuki, żeby się udało zebrać pieniądze

  • Sandra Szczypior - awatar

   Sandra Szczypior - Organizator zbiórki

   28.02.2020
   28.02.2020

   Dziękuję bardzo :)

6 749 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 64 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Szczypior - awatar

Sandra Szczypior

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 64

Basia i Amelka - awatar
Basia i Amelka
50
Anna Saturska - awatar
Anna Saturska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna - awatar
Krystyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Dominika - awatar
Dominika
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 436
Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij