Zbiórka Zbyt drogie życie - pomóż!! - miniaturka zdjęcia

Zbyt drogie życie - pomóż!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbyt drogie życie - pomóż!! - zdjęcie główne

Zbyt drogie życie - pomóż!!

5 252 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 227 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nie powinniśmy pochylać się nad tą historią.. Na takie koszta nie możemy sobie po prostu pozwolić ( na dodatek w maju, gdy stopniowo zalewa nas lawina nowo narodzonych kociaków). Ale wciąż łudzimy się, że istnieją ludzie, dla których życie Mruczka nie ma przelicznika na złotówki. Bo przecież życie nie powinno mieć ceny, to nie pieniądz powinien decydować czy dajemy komuś szansę,prawda??

Ale zacznijmy od początku.. Na początku był Mruczek - kot wychodzący, którego właściciele wierzyli, że zawsze spadnie on na cztery łapy, że balansowanie na dachu trzypiętrowego budynku nie wiąże się z żadnym niebezpieczeństwem, bo kocia zwinność wszystko pokona..

Tylko że Mruczek nie spadł z gracją na cztery łapy a na dwie, które połamały się jak zapałki pod wpływem uderzenia o chodnik. Cierpiącego niesamowicie kota wlaściciele przetransportowali do kliniki weterynaryjnej, gdzie obolały , poobcierany i połamany czeka na decyzje.. Dotychczasowy dom rozważał poddanie kota eutanazji, gdyż przewidywane koszta okazały się nie do przeskoczenia. Zrzeczono się praw do kota i  jego los leży teraz w naszych rękach. W Waszych rękach..Bo my bez Was Kochani też nie będziemy w stanie mu pomóc. 

Spójrzcie w przerażone oczy Mruczka i zdecydujcie za nas. Ratujemy go?? Możemy mu pomóc czy też cena kociego życia ma granicę , która on przekroczył? Cena operacji i hospitalizacji przekroczy 3000 złotych.

Czy Mruczek zapłaci życiem za beztroskę właścicieli???

Liczy się każda złotówka. Decyzja o operacji musi zapaść jak najszybciej. Błagamy Was - pomóżcie nam pomagać. Łzy lecą same, ale nie pokryją kosztów operacji :( 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Aleksandra Swoboda - awatar

  Aleksandra Swoboda

  06.05.2019
  06.05.2019

  Pomagamy Kochani!!!

 • Aneta Purgał - awatar

  Aneta Purgał

  06.05.2019
  06.05.2019

  Trzymaj się koteczku!

 • Sandra - awatar

  Sandra

  06.05.2019
  06.05.2019

  Zdrówka kiciusiu:)

 • Ola Winiarska - awatar

  Ola Winiarska

  05.05.2019
  05.05.2019

  Ostatnie 5 zł z mojego konta leci do ciebie. Trzymaj się kociaku😫

 • Ania - awatar

  Ania

  05.05.2019
  05.05.2019

  Trzymaj się kitku!

5 252 zł  z 3 200 zł (Cel)
Wpłaciło 227 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 227

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Maja - awatar
Maja
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Marcin - awatar
Marcin
20
Marcin Kulesza - awatar
Marcin Kulesza
50
MFKA - awatar
MFKA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karolina Matraszek - awatar
Karolina Matraszek
20
Justyna - awatar
Justyna
5
Wika Duda - awatar
Wika Duda
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij