Zbiórka Misiek z nowotworem Ewinga - zdjęcie główne

Misiek z nowotworem Ewinga

140 796 zł  z 140 000 zł (Cel)
Wpłaciło 995 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Lenarciak - awatar

Katarzyna Lenarciak

Organizator zbiórki

Ŵitam Was wszystkich🥰 bardzo dawno mnie tutaj nie było... Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli i pomagają nadal❤️ dzięki Waszej pomocy, jak mówi Mama, nadal mogę się leczyć. W Krakowie podczas protonoterapi mogłem mieć swój pokój... Było mi bardzo ciężko.... miałem poparzoną całą buzię... nie mogłem jeść i pić... tylko we własnym pokoju było mi dobrze... i bezpiecznie... przede mną jeszcze bardzo długa droga leczenia... boję się, ale Mama mówi, że wszystko się uda, bo setki ludzi o nas myśli i nam pomaga... Wierzę jej..❤️


Administrator: Po rozmowie z mamą Miśka, chcę podkreślić, że zebrane pieniążki (140  tyś.) na tę chwilę w pełni zaspokoją potrzeby Michała na leczenie onkologiczne, pozaonkologiczne-specjalistyczne oraz rehabilitację. Zbiórka nie została zamknięta z uwagi na fakt, że jest powiązana z aukcjami prowadzonymi na rzecz Misia. Jest jeszcze wiele osób, które chcą pomóc... Informuję, że wszelkie pieniążki zebrane powyżej założonego celu zostaną  wykorzystane na spełnienie marzeń chłopca... nie ma wygórowanych wymagań. Elektryczna hulajnoga (rowerem jeszcze nie ma siły jeździć), gra komputerowa, modna czapka... Takie dziecięce przyziemne marzenia ❤️❤️❤️❤️❤️ od siebie składam serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom💞💞💞💞💞💞

Mam na imię Michał i mam 11 lat. Od września choruję na nowotwór złośliwy - mięsak Ewinga postać pozakostną. Obecnie jestem pod opieką IMiD w Warszawie,  na szóstej już chemioterapii. Przede mną bardzo długie i ciężkie leczenie...


Mięsak Ewinga, bardzo nietypowo, zaatakował mi twarz. Potrzebuję specjalistycznego leczenia, bo inaczej stracę wzrok i słuch. Walczę o miejsce w NIO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie stosuje się PROTONOTERAPIĘ. Tylko ona może mi teraz pomóc. Później operacja.... A później..... Nie wiem....


Mieszkam tylko z mamą... Razem walczymy o moje życie....


Kiedy byłem zdrowy, nie byłem fanem szkoły. Teraz marzę, aby tam wrócić... pobiegać... pojeździć rowerem...


POMÓŻCIE MI PROSZĘ SPEŁNIĆ MARZENIA...


Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, BARDZO DZIĘKUJĘ.

My name is Michal and I am 11 years old. Since September I have been suffering from a malignant tumor - extraskeletal Ewing sarcoma. I am currently under the care of IMiD in Warsaw, on my sixth chemotherapy. I have a very long and difficult treatment ahead of me...

Ewing sarcoma, very unusually, attacked my face. I need specialist treatment or I will lose my sight and hearing. I am fighting for a place in NIO im. Maria Skłodowska-Curie in Krakow. This is the only place in Poland where PROTONOTHERAPY is used. Only this treatment can help me now. Then surgery.... And then.... I don't know....

I live only with my mother... Together we fight for my life....

When I was healthy, I wasn't a fan of school. Now I dream to go back there... to run... to ride a bike...

PLEASE HELP ME FULFILL MY DREAMS...

For every, even the smallest payment THANK YOU VERY MUCH.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Izabela - awatar

  Izabela

  28.05.2023
  28.05.2023

  Dużo zdrówka 🫶💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.05.2023
  27.05.2023

  ❤️🍀💪😘

 • Magdalena Nowak - awatar

  Magdalena Nowak

  24.05.2023
  24.05.2023

  Licytacja książeczek o dinozaurach 50 sztuk

 • Monika - awatar

  Monika

  19.05.2023
  19.05.2023

  Trzymajcie się kochani, musi być dobrze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2023
  19.05.2023

  Michałku wracaj szybko do zdrowia 🍀

140 796 zł  z 140 000 zł (Cel)
Wpłaciło 995 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Lenarciak - awatar

Katarzyna Lenarciak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 995

Paulina Wiraszka - awatar
Paulina Wiraszka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Męski zegarek Invicta 14543 Karol Wu - awatar
Męski zegarek Invicta 14543 Karol Wu
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
bh bhh - awatar
bh bhh
1
Iwona Chwalisz - awatar
Iwona Chwalisz
20
tomek - awatar
tomek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij