Zbiórka Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi

1 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Ka - awatar

Aneta Ka

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Mieszko 😊

Niezwykle pogodny uśmiechnięty 8 latek , lecz także ciężko chory.

     Choruję na niezwykle rzadką chorobę hydranencefalię, dodatkowo schorzeniu temu towarzyszy wodogłowie i padaczka.Co jest przyczyna wielu moich problemów ze zdrowiem. Rokowania dla dzieci z tak rzadkim schorzeniem są słabe i wiele umiera do pierwszego roku życia. I choć nie dawano mi żadnych szans, w sierpniu skończę 8 lat i walczę aby żyć jak najdłużej.

     Moja codzienność to kompleksowa rehabilitacja, wizyty u specjalistów, sprzęt medyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wszystko co daje mi szanse na poprawę stanu zdrowia, uśmierzenie bólu i cierpienia.

     Nie umiem chodzić, siedzieć, mówić, żywiony jestem za pomocą gastrostomii PEG - ale mam kochającą mamę, która sama każdego dnia walczy o moje zdrowie. Mam niesamowitą wolę i chęć życia. Kocham i chcę być kochany. Dzielnie walczę o każdy kolejny dzień. I pomimo wielu przeciwności losu , ciężkiej choroby, warto zmagać się z przeciwnościami i nie poddawać się aby być Szczęśliwym Dzieckiem i czerpać z życia tyle ile potrafię 🌟☀☀

     Aby jednak lepiej funkcjonować i poprawić komfort życia potrzebuję sprzętu ortopedycznego. Na chwile obecną jest to bardzo kosztowny pionizator.

Baffin trio:

     Ma on wspomóc mój kręgosłup, zapobiec osteoporozie, poprawić prace jelit, spowolnić postęp skoliozy. Bo ja tak jak Wy, też muszę stać.

     Niestety koszt pionizatora jest ogromny. Moja mama, która sama została na placu boju, nie jest w stanie sprostać sama tak dużemu wydatkowi finansowemu. Wszystko co ma, przeznacza na potrzeby moje i mojego starszego brata, chorego na dziecięce porażenie mózgowe.


    Dlatego zwracam się do Was, ludzi otwartych serduszek - z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji by zakup stał się realny. Wierzę, że z waszą pomocą uda mi się nadal walczyć o lepsze jutro.  Za każdy najmniejszy grosik będę bardzo wdzięczny.

Za każdą pomoc z całego serca ogromnie dziękuję w imieniu MOIM i MAMY 💕❤💕
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Ka - awatar

Aneta Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij