Zbiórka Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi

Zbiórka Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomoc dla Mieszka.Stanąć na nogi

1 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Aneta Ka - awatar

Aneta Ka

Organizator zbiórki

Cześć, jestem Mieszko 😊

Niezwykle pogodny uśmiechnięty 8 latek , lecz także ciężko chory.

     Choruję na niezwykle rzadką chorobę hydranencefalię, dodatkowo schorzeniu temu towarzyszy wodogłowie i padaczka.Co jest przyczyna wielu moich problemów ze zdrowiem. Rokowania dla dzieci z tak rzadkim schorzeniem są słabe i wiele umiera do pierwszego roku życia. I choć nie dawano mi żadnych szans, w sierpniu skończę 8 lat i walczę aby żyć jak najdłużej.

     Moja codzienność to kompleksowa rehabilitacja, wizyty u specjalistów, sprzęt medyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wszystko co daje mi szanse na poprawę stanu zdrowia, uśmierzenie bólu i cierpienia.

     Nie umiem chodzić, siedzieć, mówić, żywiony jestem za pomocą gastrostomii PEG - ale mam kochającą mamę, która sama każdego dnia walczy o moje zdrowie. Mam niesamowitą wolę i chęć życia. Kocham i chcę być kochany. Dzielnie walczę o każdy kolejny dzień. I pomimo wielu przeciwności losu , ciężkiej choroby, warto zmagać się z przeciwnościami i nie poddawać się aby być Szczęśliwym Dzieckiem i czerpać z życia tyle ile potrafię 🌟☀☀

     Aby jednak lepiej funkcjonować i poprawić komfort życia potrzebuję sprzętu ortopedycznego. Na chwile obecną jest to bardzo kosztowny pionizator.

Baffin trio:

     Ma on wspomóc mój kręgosłup, zapobiec osteoporozie, poprawić prace jelit, spowolnić postęp skoliozy. Bo ja tak jak Wy, też muszę stać.

     Niestety koszt pionizatora jest ogromny. Moja mama, która sama została na placu boju, nie jest w stanie sprostać sama tak dużemu wydatkowi finansowemu. Wszystko co ma, przeznacza na potrzeby moje i mojego starszego brata, chorego na dziecięce porażenie mózgowe.


    Dlatego zwracam się do Was, ludzi otwartych serduszek - z ogromną prośbą o pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji by zakup stał się realny. Wierzę, że z waszą pomocą uda mi się nadal walczyć o lepsze jutro.  Za każdy najmniejszy grosik będę bardzo wdzięczny.

Za każdą pomoc z całego serca ogromnie dziękuję w imieniu MOIM i MAMY 💕❤💕
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Aneta Ka - awatar

Aneta Ka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij