Zbiórka Szeryf już po operacji - zdjęcie główne

Szeryf już po operacji

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Piekarski - awatar

Artur Piekarski

Organizator zbiórki

W piątek przywieźliśmy szczęśliwie Szeryfa z Kliniki Braci Mniejszych z Konstantynowa. Operację miał w poniedziałek. Jego stan jest już stabilny. Będzie teraz rehabilitowany i pielęgnowany w naszym domu tymczasowym. Pies jest niesamowity, cudowny, mądry, wszystko rozumie co się od niego wymaga. Grzecznie wychodzi na króciutkie spacery a potem zajmuje swoje miejsce na legowisku. Nie przeszkadzają mu pozostali psi towarzysze. Mimo trudności w poruszaniu się zachowuje czystość. Grzecznie przyjmuje leki i patrzy na nas z ogromna wdzięcznością w oczach jak tylko pies potrafi... Nawet chwili nie żałowaliśmy podjętej decyzji o operacji tego psa mimo, iż koszty przerosły nasze możliwości. Ale teraz mamy tylko kilka dni a brakuje nam około 1500 zł. Błagamy o pomoc! Każde 10zł czy 20 zł zbliży nas do celu! Baaardzo gorąco dziękujemy tym osobom, które nas już wspomogły i bardzo prosimy tych którzy jeszcze mogliby pomóc! Podziękujemy Wam wszystkim imiennie. Ten pies jest tego wart! I walczy o swoja sprawność jak lew.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Artur Piekarski - awatar

    Artur Piekarski

    05.09.2019
    05.09.2019

    Szeryf prosi o karmę!

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Piekarski - awatar

Artur Piekarski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij