Zbiórka Ludzie to bestie - zdjęcie główne

Ludzie to bestie

25 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kamiński - awatar

Łukasz Kamiński

Organizator zbiórki

Witam. Wczorajszego dnia podczas powrotu do domu jadąc samochodem zauważyłem w rowie leżące zwierzę okazało się że to młody pisak, ktorego ktos wyrzucil na pewna smierc wiec postanowilem go zabrac. Niestety piesek nie moze chodzic na dwie tylne łapy i potrzebuje opieki medycznej. Czy ktos by mial lub by chcial pomoc w tej sprawie tak jak ja temu psu. 

Nawet przysłowiowe 10zł. UDOSTĘPNIAMY 

Nie ukrywam że mi na tym zależy. 

Mam nadzieję że sprawcę dopadnie kara i karma wróci. 

Aktualizacje


  • Łukasz Kamiński - awatar

    Łukasz Kamiński

    23.04.2020
    23.04.2020

    Proszę udostępniać i wpłacać w tych trudnych chwilach. Mamy nie wiele czasu.

25 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kamiński - awatar

Łukasz Kamiński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Add alt here
Dołącz do listy

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail