Łukasz Kamiński
Proszę udostępniać i wpłacać w tych trudnych chwilach. Mamy nie wiele czasu.

Witam. Wczorajszego dnia podczas powrotu do domu jadąc samochodem zauważyłem w rowie leżące zwierzę okazało się że to młody pisak, ktorego ktos wyrzucil na pewna smierc wiec postanowilem go zabrac. Niestety piesek nie moze chodzic na dwie tylne łapy i potrzebuje opieki medycznej. Czy ktos by mial lub by chcial pomoc w tej sprawie tak jak ja temu psu.
Nawet przysłowiowe 10zł. UDOSTĘPNIAMY
Nie ukrywam że mi na tym zależy.
Mam nadzieję że sprawcę dopadnie kara i karma wróci.
Proszę udostępniać i wpłacać w tych trudnych chwilach. Mamy nie wiele czasu.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!