Zbiórka Poważna operacja kręgosłupa - miniaturka zdjęcia

Poważna operacja kręgosłupa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Poważna operacja kręgosłupa - zdjęcie główne

Poważna operacja kręgosłupa

25 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Golińska - awatar

Patrycja Golińska

Organizator zbiórki

Mój chłopak od dłuższego czasu cierpi na uciążliwe bóle kręgosłupa, po wizycie u neurochirurga dowiedzieliśmy się, że jest konieczna operacja jego kręgosłupa.

Mój chłopak cierpi na skrzywienie kręgosłupa odcinka szyjnego. Lekarz ocenił też stopień zagrożenia 9 na 10 możliwych, jedyne co go uratuje to poważna i kosztowna operacja wyceniana na około 40 000 zł. Musimy się spieszyć, ponieważ stan jego zdrowia ciągle się pogarsza. Kręgosłup jest mocno wykrzywiony, kręgi nachodzą na siebie i wywierają poważnie duży nacisk. Ból jest tak potężny, że nawet tabletki przepisane od lekarza już nie pomagają. Jego kręgosłup jest w stanie krytycznym, uciążliwe bóle i myśl, że nie jesteśmy sami wstanie uzbierać pieniędzy przekładają się na złe samopoczucie. Lekarz zabronił też jakiegokolwiek sportu, przede wszystkim siłowni. Ta wada zabiera mu zadość z życia i także marzenia związana ze sportem.

Mój chłopak jest mi najbliższą osobą w życiu i zarazem jedyną, nie jestem wstanie sama mu pomóc, niestety. liczy się dla mnie każdy grosz ! 

Bardzo proszę o pomoc, nie stać nas na taką operację, a od niej zależy zdrowie, a nawet jego życie. Za każdą złotówkę z góry każdemu BARDZO DZIĘKUJEMY! 

I bardzo dziękuje Państwu za poświęcony czas

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
25 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Golińska - awatar

Patrycja Golińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij