
Nazywam się Bartek Bukowski, zbieram pieniądze na hulajnogę elektryczna
będzie ona prezentem dla mojej siostry.Mia ma 13 lat, jest bardzo pomocna osobą, planuje być lekarzem. Nasza ciocia pracuje w szpitalu jako pielegnairka, moja siostra bierze z niej przykład. Mia za rok idzie do 8 klasy, mamy bardzo daleko od szkoły więc hulajnoga byłaby świetnym ułatwieniem. Niestety nasza rodzina nie ma tyle funduszy na kupno pojazdu. Mia od 9 miesięcy prosi nas o hulajnoge, jej koleżanki sie z niej naśmiewają, mimo to moja siostra nie poddaje się, dalej zbiera pieniądze, chodzi do sąsiadów by skosić trawę za co dostaje 10zlotych. Sama by dala sobie radę ale bardzo mi jej szkoda tym bardziej ,że to takie dobre i pomocne dziecko. Sam dokładam się do zbiórki na hulajnoge. Mia ma w sierpniu urodziny i wraz z rodzicami chcieliśmy jej kupić hulajnoge, Nie mamy funduszy. Dlatego składam zbiórkę. Dziękuję wszystkim którzy dołącza się do pomocy.
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!