Zbiórka Specjalistyczne leczenie - zdjęcie główne

Specjalistyczne leczenie

91 zł  z 25 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Baran - awatar

Marek Baran

Organizator zbiórki

Pomóż zebrać małej wojowniczce potrzebną kwotę na terapię która pozwoli być może na lepsze godne życie

Zwracam się do państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną  prośbą do ludzi życzliwych,wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie córki. Wiktoria Baran urodziła się w 22 tygodniu ciąży z wagą 620g. Miała 2% szansy na przeżycie i zwyciężyła tą ciężką walkę. Za pare dni Wiktoria kończy 4 latka,na dzień dzisiejszy córka jest dzieckiem niepełnosprawnym,leżącym wymaga specjalnej opieki dzień i noc,nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji. Wynikiem tak wczesnego urodzenia jest niedowład spastyczny czterokończynowy,hipoplazja móżdzku i ciała modżelowatego,torbiel pajęczynówki ,niedowidzenie obuoczne. Mimo intensywnej rehabilitacji i specjalistycznemu leczeniu nie obserwujemy znaczącej poprawy. Jednak pojawiła się szansa na godne życie dla Wiktorii, dostaliśmy zgodę bioetyki na podanie komórek macierzystych. To nowa terapia ale przynosząca znaczna poprawę zdrowia dzieciom chorym niepełnosprawnym. Już pierwsze podanie komórek daje efekty,podań jest 5 indywidualnie dla Wiktorii wyliczono koszt jednego wstrzyknięcia wynosi 4,500 zł dodatkowo dzienny koszt pobytu w szpitalu 589 zł. Razem terapia wynosi 25,500 zł. Mamy krótki czas na wpłacenie tej sumy ale niestety znacznie to przekracza nasze możliwości finansowe. Serdecznie i pokornie z głębi serca prosimy o pomoc w zbiórce. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł  z 25 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Baran - awatar

Marek Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

JUSTYNA W - awatar
JUSTYNA W
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij