Zbiórka Specjalistyczne leczenie - zdjęcie główne

Specjalistyczne leczenie

91 zł  z 25 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Baran - awatar

Marek Baran

Organizator zbiórki

Pomóż zebrać małej wojowniczce potrzebną kwotę na terapię która pozwoli być może na lepsze godne życie

Zwracam się do państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną  prośbą do ludzi życzliwych,wyrozumiałych do sponsorów i darczyńców dobrej woli i dobrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie córki. Wiktoria Baran urodziła się w 22 tygodniu ciąży z wagą 620g. Miała 2% szansy na przeżycie i zwyciężyła tą ciężką walkę. Za pare dni Wiktoria kończy 4 latka,na dzień dzisiejszy córka jest dzieckiem niepełnosprawnym,leżącym wymaga specjalnej opieki dzień i noc,nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji. Wynikiem tak wczesnego urodzenia jest niedowład spastyczny czterokończynowy,hipoplazja móżdzku i ciała modżelowatego,torbiel pajęczynówki ,niedowidzenie obuoczne. Mimo intensywnej rehabilitacji i specjalistycznemu leczeniu nie obserwujemy znaczącej poprawy. Jednak pojawiła się szansa na godne życie dla Wiktorii, dostaliśmy zgodę bioetyki na podanie komórek macierzystych. To nowa terapia ale przynosząca znaczna poprawę zdrowia dzieciom chorym niepełnosprawnym. Już pierwsze podanie komórek daje efekty,podań jest 5 indywidualnie dla Wiktorii wyliczono koszt jednego wstrzyknięcia wynosi 4,500 zł dodatkowo dzienny koszt pobytu w szpitalu 589 zł. Razem terapia wynosi 25,500 zł. Mamy krótki czas na wpłacenie tej sumy ale niestety znacznie to przekracza nasze możliwości finansowe. Serdecznie i pokornie z głębi serca prosimy o pomoc w zbiórce. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
91 zł  z 25 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Baran - awatar

Marek Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

JUSTYNA W - awatar
JUSTYNA W
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij