Zbiórka Zdrowa nożka dla króliczka - zdjęcie główne

Zdrowa nożka dla króliczka

916 zł  z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anca Kąkol - awatar

Anca Kąkol

Organizator zbiórki

Cześć

jestem właścicielką króliczka Pablo. Zbieram na jego operacje. Pablo jest z adopcji, odebrany od hodowli gdzie mial zostać zabity. Niestety  traf chiał i złamał noge w takim miejscu, że potrzebna jest operacja chirurgiczna na już. Chce mu dac jak najlepsze życie. Pieniążki zostaną wpłacone na operację króliczka. Nie jest to cała kwota ale część mogę zapłacić sama. Jest on małym pociesznym  i skocznym króliczkiem. Bardzo go kocham a innym wyjściem w tej sytuacji jest eutanazja jak powiedzial lekarz do czego nie chce dopuścić. Prosze nawet o drobne wsparcie. Każdy grosz się liczy.  Bardzo dziękuję za każdą pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Rafał Tatuń - awatar

  Rafał Tatuń

  14.08.2019
  14.08.2019

  ;)

 • Paulina - awatar

  Paulina

  14.08.2019
  14.08.2019

  Zdrowiej Maluszku!

 • Agata Zachariasz - awatar

  Agata Zachariasz

  13.08.2019
  13.08.2019

  powodzenia !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.08.2019
  13.08.2019

  Niech króliś wraca do zdrowia

 • Paulina Puchała - awatar

  Paulina Puchała

  13.08.2019
  13.08.2019

  Grosz do grosza <3

916 zł  z 950 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anca Kąkol - awatar

Anca Kąkol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Monia - awatar
Monia
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Rafał Tatuń - awatar
Rafał Tatuń
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Oliwia - awatar
Oliwia
5
Madzia Bortkiewicz - awatar
Madzia Bortkiewicz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij