Zbiórka Zakup sprzetu dla jednostki OSP - miniaturka zdjęcia

Zakup sprzetu dla jednostki OSP Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zakup sprzetu dla jednostki OSP - zdjęcie główne

Zakup sprzetu dla jednostki OSP

2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna W Czeskiej wsi - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna W Czeskiej wsi

Organizator zbiórki

Prośba o dofinansowanie działalności ratowniczo-gaśniczej

Szanowni Państwo zwracamy się do Was z prośbą o pomoc finansową naszej jednostki. Ochotnicza Straż Pożarna w Czeskiej Wsi działając na podstawie statutu prowadzi działalność ratowniczo-gaśniczą. Nasze Stowarzyszenie jest organizacją, która głównie utrzymuję się ze składek członkowskich, życzliwości władz samorządowych, pomocy różnych instytucji oraz sponsorów, którymi głównie są osoby prywatne. Druhowie to mieszkańcy naszego sołectwa.

Kontynuując proces bezpieczeństwa naszej okolicy tj.: nasza wioska, sąsiadujące sołectwa głównie Jankowic Wielkich, Michałowa, pobliskiego odcinka autostrady A4 gdzie prowadzimy działania ratowniczo-gaśnicze wynikające z przyczyn posiadanego samochodu gaśniczego marki Marcedes-Benz oraz Magrirus DEUTZ .  Posiadamy wielkie ambicje dotyczące poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i wszystkich przebywających na terenie naszej gminy oraz gmin sąsiadujących do których również jesteśmy dysponowani. Jakie poświęcenie wykazują nasi druhowie świadczy niebezpieczna akcja która odbyła się w miejscowości Michałów gdzie braliśmy udział w pożarze budynku mieszkalnego, z którego nasi ratownicy wyciągnęli butlę gazową dzięki temu zapobiegliśmy większej tragedii. Bute gazową wyciągnęliśmy przy użyciu nowo zakupionych aparatów do ochrony dróg oddechowych, które były w naszej jednostce od 2 tygodni.

Wierzymy, że zakup i inwestycje, które prowadzimy w naszej jednostce nie są daremne.


W najbliższej przyszłości planujemy zakupić dodatkowy, niezbędny sprzęt dla naszej jednostki. Sprzęt który chcemy pozyskać to sprzęt.  kolejne dawa paraty do ochrony dróg oddechowych oraz sprzęt który może zostać użyty podczas wypadków komunikacyjnych Dodatkowo korzystamy z akcji 1 % podatku, w której bierzemy udział już od 3 lat.


Niestety do pełnego wyposażenia naszej jednostki wg wytycznych Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego brakuje nam już niewiele. Potrzebujemy min kolejne dawa paraty do ochrony dróg oddechowych oraz sprzęt który może zostać użyty podczas wypadków komunikacyjnych.Ten sprzęt  przewyższa nasz budżet - kosztuje on w granicach 

10 000 – 20 000 zł netto spełniający wymogi Krajowego Systemu 

 z Waszej strony będzie dla nas ogromnym wsparciem i zaszczytem.

Mamy nadzieję, że wspólnie połączone siły pomogą nam zagwarantować większe bezpieczeństwo i pomogą w uratowaniu nie jednego życia.

                

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Ochotnicza Straż Pożarna W Czeskiej wsi - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna W Czeskiej wsi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ochotnicza Straż Pożarna W Czeskiej wsi - awatar
Ochotnicza Straż Pożarna W Czeskiej wsi
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij