Zbiórka Nie było nic, jest Ritz!! - zdjęcie główne

Nie było nic, jest Ritz!!

240 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasza fundacja współpracuje z kilkoma fantastycznymi, domowymi hotelami, gdzie przebywają  psy, które ze względu na wiek, kalectwo  lub przebytą traumę mają niewielkie szanse na adopcję. 

Chcemy im dać namiastkę domu i one rzeczywiście tak się tam czują. 

Pomimo ogłoszeń telefon w ich sprawie milczy, ale na szczęście one o tym nie wiedzą. Cieszą się domowym życiem i kochają swoich opiekunów, którzy im nie szczędzą czułości. 

 Za ten komfort płacimy spore pieniądze, ale nie wyobrażamy sobie, by kiedykolwiek, z powodu braku środków, miały zostać przeniesione do kojców..

.Byłoby to dla nich traumatyczne przeżycie. Pomóżcie nam utrzymać te nieadopcyjne...

Na zdjęciach  Atena i Homer, a poniżej Velvet i Wiarus. Wszystkie w okolicach Lublina. Łączny koszt miesięcznego utrzymania tej gromadki to ok 2000zł...Wpłacając datek darowujesz im ...dom!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  20.02.2018
  20.02.2018

  Homer i Atena po siedmiu latach na szydłowieckich ulicach przyjechały pod Lublin do Pani Magdy. Miesięczny koszt ich utrzymania to 700zł, ale przecież warto! Psy potwornie zmęczone bezdomnością i nieustannym czuwaniem przespały wiele godzin w cieple, na miękkich legowiskach, najedzone i bezpieczne. HOMER z pewnością był psem domowym, zna smycz i podstawowe komendy, obydwa umieją zachować czystość. Z niegdysiejszego domu wylądował na ulicy gdzie przetrwał siedem lat. Jakże musiał być nieszczęśliwy.. Szukał schronienia w sklepach i na stacji benzynowej. Zabranie ich z ulicy jest dla nas wielkim powodem do radości, ale z obawą patrzymy na comiesięczne koszty domowego życia tej pary dlatego wszystkich deklarujących pomoc i wszystkich, których wzruszyła ich historia prosimy o wpłaty.

  Zdjęcie aktualizacji 12 275

Komentarze


 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  21.02.2018
  21.02.2018

  Dla nich zawsze warto!

240 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Róża - awatar
Róża
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Hanna - awatar
Hanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Weronika - awatar
Weronika
20
Kasia Satała - awatar
Kasia Satała
20
Aga Tomczyk - awatar
Aga Tomczyk
100
Lusia - awatar
Lusia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij