Zbiórka Nie było nic, jest Ritz!! - miniaturka zdjęcia

Nie było nic, jest Ritz!!

Zbiórka Nie było nic, jest Ritz!! - zdjęcie główne

Nie było nic, jest Ritz!!

240 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Nasza fundacja współpracuje z kilkoma fantastycznymi, domowymi hotelami, gdzie przebywają  psy, które ze względu na wiek, kalectwo  lub przebytą traumę mają niewielkie szanse na adopcję. 

Chcemy im dać namiastkę domu i one rzeczywiście tak się tam czują. 

Pomimo ogłoszeń telefon w ich sprawie milczy, ale na szczęście one o tym nie wiedzą. Cieszą się domowym życiem i kochają swoich opiekunów, którzy im nie szczędzą czułości. 

 Za ten komfort płacimy spore pieniądze, ale nie wyobrażamy sobie, by kiedykolwiek, z powodu braku środków, miały zostać przeniesione do kojców..

.Byłoby to dla nich traumatyczne przeżycie. Pomóżcie nam utrzymać te nieadopcyjne...

Na zdjęciach  Atena i Homer, a poniżej Velvet i Wiarus. Wszystkie w okolicach Lublina. Łączny koszt miesięcznego utrzymania tej gromadki to ok 2000zł...Wpłacając datek darowujesz im ...dom!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

  Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies

  20.02.18
  20.02.18

  Homer i Atena po siedmiu latach na szydłowieckich ulicach przyjechały pod Lublin do Pani Magdy. Miesięczny koszt ich utrzymania to 700zł, ale przecież warto! Psy potwornie zmęczone bezdomnością i nieustannym czuwaniem przespały wiele godzin w cieple, na miękkich legowiskach, najedzone i bezpieczne. HOMER z pewnością był psem domowym, zna smycz i podstawowe komendy, obydwa umieją zachować czystość. Z niegdysiejszego domu wylądował na ulicy gdzie przetrwał siedem lat. Jakże musiał być nieszczęśliwy.. Szukał schronienia w sklepach i na stacji benzynowej. Zabranie ich z ulicy jest dla nas wielkim powodem do radości, ale z obawą patrzymy na comiesięczne koszty domowego życia tej pary dlatego wszystkich deklarujących pomoc i wszystkich, których wzruszyła ich historia prosimy o wpłaty.

  Zdjęcie aktualności 12 275

Komentarze


 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  21.02.18
  21.02.18

  Dla nich zawsze warto!

240 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Róża - awatar
Róża
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Hanna - awatar
Hanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Weronika - awatar
Weronika
20
Kasia Satała - awatar
Kasia Satała
20
Aga Tomczyk - awatar
Aga Tomczyk
100
Lusia - awatar
Lusia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij