Zbiórka Proszę o pomoc ❤️ - miniaturka zdjęcia

Proszę o pomoc ❤️

Zbiórka Proszę o pomoc ❤️ - zdjęcie główne

Proszę o pomoc ❤️

5 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Joanna Jędryk - awatar

Joanna Jędryk

Organizator zbiórki

CześćOd 5 lat jestem wolontariuszką w domu dziecka ale również po godzinach pracy zajmuje się wolontariatem w schronisku jak i również na swoim osiedlu dokarmiam około 20 kotów. Oprócz tego  staram się wyłapywać chore kociaki do leczenia jak i również do sterylizacji. Kociaki które nie są bardzo dzikie powoli oswajam do siebie po czym znajduje im domki. 5 kociaków znalazło już swoje miejsce na ziemi ❤️ moja zbiórka poświęcona jest na zakupienie karmy dla moich podopiecznych. Niestety ten miesiąc przyniósł mi spore koszta w zdrowiu a na domiar tego, czeka mnie naprawa piecyka i nie będę mogła kupić moim bezdomniakom karmy która już się kończy, dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w zbiórce abym nadal mogła pomagać. Nigdy nie zdarzyło mi się prosić o pomoc aż do tej trudnej tymczasowej sytuacji.  Niestety ostatnia wizyta u lekarza potwierdziła, że od 06.08 czeka mnie pobyt w szpitalu, osoba która przejmie karmienie kotów to starszy Pan który również karmi bezdomniaki. Nie chciałabym obarczać go kolejnymi kosztami gdyż w tym roku z własnych pieniędzy wymienił kotom budki. 

Błagam o pomoc ❤️


Moje stadko kociaków codziennie o 5 i 18 na mnie czeka. Już z daleka widzą gdy idę i układają się obok siebie, później jest gizianie, jedzonko, znów gizianie, pożegnanie i tak do następnej wizyty


Karmy jakiej potrzebuje to

Rzuć okiem na to! #zooplus /-1068760/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/smilla/smilla_pakiet/428833  aby karmy starczyło na dłużej to potrzebuje jej aż 7 worków. Taka ilość pozwoli mi na jakiś czas zabezpieczyć koty

7 worków karmy to 558,6 zł 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł z 550 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Joanna Jędryk - awatar

Joanna Jędryk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij