Zbiórka Proszę o pomoc ❤️ - zdjęcie główne

Proszę o pomoc ❤️

5 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Jędryk - awatar

Joanna Jędryk

Organizator zbiórki

CześćOd 5 lat jestem wolontariuszką w domu dziecka ale również po godzinach pracy zajmuje się wolontariatem w schronisku jak i również na swoim osiedlu dokarmiam około 20 kotów. Oprócz tego  staram się wyłapywać chore kociaki do leczenia jak i również do sterylizacji. Kociaki które nie są bardzo dzikie powoli oswajam do siebie po czym znajduje im domki. 5 kociaków znalazło już swoje miejsce na ziemi ❤️ moja zbiórka poświęcona jest na zakupienie karmy dla moich podopiecznych. Niestety ten miesiąc przyniósł mi spore koszta w zdrowiu a na domiar tego, czeka mnie naprawa piecyka i nie będę mogła kupić moim bezdomniakom karmy która już się kończy, dlatego zwracam się do Państwa o pomoc w zbiórce abym nadal mogła pomagać. Nigdy nie zdarzyło mi się prosić o pomoc aż do tej trudnej tymczasowej sytuacji.  Niestety ostatnia wizyta u lekarza potwierdziła, że od 06.08 czeka mnie pobyt w szpitalu, osoba która przejmie karmienie kotów to starszy Pan który również karmi bezdomniaki. Nie chciałabym obarczać go kolejnymi kosztami gdyż w tym roku z własnych pieniędzy wymienił kotom budki. 

Błagam o pomoc ❤️


Moje stadko kociaków codziennie o 5 i 18 na mnie czeka. Już z daleka widzą gdy idę i układają się obok siebie, później jest gizianie, jedzonko, znów gizianie, pożegnanie i tak do następnej wizyty


Karmy jakiej potrzebuje to

Rzuć okiem na to! #zooplus /-1068760/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/smilla/smilla_pakiet/428833  aby karmy starczyło na dłużej to potrzebuje jej aż 7 worków. Taka ilość pozwoli mi na jakiś czas zabezpieczyć koty

7 worków karmy to 558,6 zł 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Jędryk - awatar

Joanna Jędryk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij