Zbiórka Zabieg Natalki - zdjęcie główne

Zabieg Natalki

161 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Jarecka-Klimek - awatar

Joanna Jarecka-Klimek

Organizator zbiórki

Witam, jestem mamą 13 letniej Natalki. Córka urodziła się w 30 tyg. ciąży.  Niestety jako wcześniaka dotknęło ją dziecięce porażenie mózgowe. Podstawową dolegliwością, którą powoduje choroba jest brak możliwości swobodnego poruszania się. Natalka chodzi tylko dzięki intensywnej rehabilitacji. Niestety wraz ze wzrostem przykurcze mięśni pogłębiają się i dotychczasowe zabiegi nie dają już pożadanych efektów. Szukajac pomocy dla córki natrafiliśmy na klinikę, która wykonuje zabiegi mogące pomóc naszej córce. Niestety zabieg jest odpłatny i przekracza nasze możliwości finansowe.                             Mamy nadzieję, że dzięki temu zabiegowi Natalka będzię mogła znacznie lepiej chodzić i funkcjonować na co dzień.               Z góry dziękujemy za wsparcie, dla nas liczy się każda złotówka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
161 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Jarecka-Klimek - awatar

Joanna Jarecka-Klimek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Agnieszka Kowalczyk - awatar
Agnieszka Kowalczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Żółkowska - awatar
Agnieszka Żółkowska
50
Konrad Skrzat - awatar
Konrad Skrzat
20
Anna Dobrowolska - awatar
Anna Dobrowolska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij