Paulina Woźny
od 3 czerwca jestem w domu razem z moimi dziećmi i narzeczonym 😍 niestety 8czerwca ponownie odwiedziłam sor... ale spowrotem jestem w domu, co wiąże się z opieką pielęgniarską oraz rehabilitantami... jak wiadomo, jeśli chodzi o NFZ, kolejki tak odległe, że prędzej mam nadzieję będzie dane mi chodzić niż dostać taka fizjoterapię...





Anna
Szybkiego powrotu do pełnej sprawności !
Anonimowy Darczyńca
Powodzenia i szybkiego powrou do zdrowia!
Monika Chmielecka
Paulinka dasz radę 😘
Anonimowy Darczyńca
Szybkiego powrotu do zdrowia i dzieci