Zbiórka Operacja Mundiala - miniaturka zdjęcia

Operacja Mundiala

Zbiórka Operacja Mundiala - zdjęcie główne

Operacja Mundiala

1 620 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Beata - awatar

Sandra Beata

Organizator zbiórki

Kochani! 😥

Mundial to 6 letni walach pełnej krwi angielskiej. Jest to koń o cudownym sercu, oddany człowiekowi i pełny miłości! 

Mam go od prawie 2 lat. Niestety kupiłam go już po kontuzji, którą podobno wydarzyła się na Służewcu, gdy bym w treningu. Niby nie groźna i nic mu nie jest i w niczym to nie przeszkadza, ale niestety poszło to na tylnie nogi wiec wybrałam się z nim do kliniki i diagnoza - albo leczymy albo koń na łąki. Mundial jest koniem, który uwielbia współpracować z człowiekiem, wybierać się w teren na przejażdżki, mieć kogoś przy sobie i pracować z nim, bardzo słucha każdego sygnału i polecenia i wykonuje go w 100% a najważniejsze, że jest bardzo młody i ma jeszcze całe życie przed sobą i dlatego jest dla mnie tak ważne, aby dla jego komfortu psychicznego i potrzeby ciepła podjąć się tego wszystkiego! Niestety jest to tak spora rotacja miednicy, ponieważ długość nóg tylnich jest rożnicą o parenascie centymetrów, co daje mu spore utrudnienia, kulawize oraz po prostu ból i nie wygodę. Wszystko to daje początki choroby tylnich nóg oraz grzbietu. Przez to jestem zobligowana jako właścicielka tego wspaniałego konia nie pozwolic za to, a aby on cierpiał, wiec zdecydowałam się, żeby zacząć  działać pomimo trudności! Dlatego pisze do tu, bo wiem ze jest Nas ogromna ilość i każdy wie co to jest być za kogoś odpowiedzialnym i przywiązanym - nie zostawić go w potrzebie, a walczyć o niego! 

Wyglada to tak, że Mundial musi jechać do kliniki na tydzień  (350km w jedna - wiąże się to z kosztami transportu, zabiegiem i pobytem tam), tam nastąpi nastawienie podczas znieczulenia i lekkiego uśpienia, następnie długi i żmudny czas rehabilitacji bo ok 2 miesiące (na szczęście już w domu), następnie znów wyjazd do kliniki na tydzień (znów koszty transportu, pobytu i operacji), operacja usunięcia groźnego, choć nie pozornego nakostniaka, który tworzy zapalenie ścięgna. Wszystko to bardzo duży stres dla mnie, a dla Mundiala o wiele większy. Dlatego zwracam się z próbą tu, abym mogła mu się poświecić w 100% będę potrzebować wsparcia finansowego w tym wszystkim. 

Kochani będę wdzięczna za wszystko! Udostępnienie, przesłanie znajomych bądź nawet małą wpłatę. ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia3d - awatar

  Kasia3d

  23.05.18
  23.05.18

  ❤️

  • Sandra Beata - awatar

   Sandra Beata - Organizator zbiórki

   26.05.18
   26.05.18

   Dziękujemy! ❤️

1 620 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Beata - awatar

Sandra Beata

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Maria Bednarz - awatar
Maria Bednarz
5
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Julita Wycichowska - awatar
Julita Wycichowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Joanna - awatar
Sylwia Joanna
15
Wera - awatar
Wera
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij