Zbiórka Operacja Mundiala - zdjęcie główne

Operacja Mundiala

1 620 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Beata - awatar

Sandra Beata

Organizator zbiórki

Kochani! 😥

Mundial to 6 letni walach pełnej krwi angielskiej. Jest to koń o cudownym sercu, oddany człowiekowi i pełny miłości! 

Mam go od prawie 2 lat. Niestety kupiłam go już po kontuzji, którą podobno wydarzyła się na Służewcu, gdy bym w treningu. Niby nie groźna i nic mu nie jest i w niczym to nie przeszkadza, ale niestety poszło to na tylnie nogi wiec wybrałam się z nim do kliniki i diagnoza - albo leczymy albo koń na łąki. Mundial jest koniem, który uwielbia współpracować z człowiekiem, wybierać się w teren na przejażdżki, mieć kogoś przy sobie i pracować z nim, bardzo słucha każdego sygnału i polecenia i wykonuje go w 100% a najważniejsze, że jest bardzo młody i ma jeszcze całe życie przed sobą i dlatego jest dla mnie tak ważne, aby dla jego komfortu psychicznego i potrzeby ciepła podjąć się tego wszystkiego! Niestety jest to tak spora rotacja miednicy, ponieważ długość nóg tylnich jest rożnicą o parenascie centymetrów, co daje mu spore utrudnienia, kulawize oraz po prostu ból i nie wygodę. Wszystko to daje początki choroby tylnich nóg oraz grzbietu. Przez to jestem zobligowana jako właścicielka tego wspaniałego konia nie pozwolic za to, a aby on cierpiał, wiec zdecydowałam się, żeby zacząć  działać pomimo trudności! Dlatego pisze do tu, bo wiem ze jest Nas ogromna ilość i każdy wie co to jest być za kogoś odpowiedzialnym i przywiązanym - nie zostawić go w potrzebie, a walczyć o niego! 

Wyglada to tak, że Mundial musi jechać do kliniki na tydzień  (350km w jedna - wiąże się to z kosztami transportu, zabiegiem i pobytem tam), tam nastąpi nastawienie podczas znieczulenia i lekkiego uśpienia, następnie długi i żmudny czas rehabilitacji bo ok 2 miesiące (na szczęście już w domu), następnie znów wyjazd do kliniki na tydzień (znów koszty transportu, pobytu i operacji), operacja usunięcia groźnego, choć nie pozornego nakostniaka, który tworzy zapalenie ścięgna. Wszystko to bardzo duży stres dla mnie, a dla Mundiala o wiele większy. Dlatego zwracam się z próbą tu, abym mogła mu się poświecić w 100% będę potrzebować wsparcia finansowego w tym wszystkim. 

Kochani będę wdzięczna za wszystko! Udostępnienie, przesłanie znajomych bądź nawet małą wpłatę. ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia3d - awatar

  Kasia3d

  23.05.2018
  23.05.2018

  ❤️

  • Sandra Beata - awatar

   Sandra Beata - Organizator zbiórki

   26.05.2018
   26.05.2018

   Dziękujemy! ❤️

1 620 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Beata - awatar

Sandra Beata

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Maria Bednarz - awatar
Maria Bednarz
5
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Julita Wycichowska - awatar
Julita Wycichowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia Joanna - awatar
Sylwia Joanna
15
Wera - awatar
Wera
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij