Zbiórka Drewniana altana,Zielone lekcje' - miniaturka zdjęcia

Drewniana altana,Zielone lekcje' Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Drewniana altana,Zielone lekcje' - zdjęcie główne

Drewniana altana,Zielone lekcje'

568 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rada Rodziców - awatar

Rada Rodziców

Organizator zbiórki

Witajcie,

Jesteśmy grupą rodziców,uczniów i pedagogów szkolnych mających marzenia  i chęć ich realizacji .Tworzymy  Radę rodziców w  szkole podstawowej im.Marii Wojcik w Krępcu (woj.lubelskie).Potrzeb jest dużo ale jeszcze większa jest potrzeba ich realizacji.W dobie czasów zdominowanych przez internet ,telewizję ,smartfony czy tablety zauważamy że coraz mniej dostrzegają otaczający ich świat przyrody i piękna jakie stworzyła Matka Natura.

Widząc jak bardzo pochłania ich ten ,,nowoczesny świat" powzieliśmy inicjatywę stworzenia przy naszej szkole ,,Zielonej Szkoły".Jej główną ideą jest prowadzenie przez nauczycieli zielonych lekcji i uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody .Jednak by bylo to możliwe jest stworzenie odpowiednich warunków.W tym celu wspólnie z Gronem pedagogicznym i pod patronatem Dyrekcji naszej szkoły  powstał projekt budowy drewnianej altany wraz z wyposażeniem ,w której na świeżym powietrzu będą prowadzone lekcje.

Ponieważ możliwosći finansowe szkoły i gminy Mełgiew nie pozwalają pokryć kosztów budowy altany ,my jako rodzice postanowiliśmy ,że sami spróbujemy zebrać potrzebna Nam kwotę  tj.około 20.000 zł.W tym celu organizujemy różnego rodzaju kiermasze świąteczne na których sprzedawane są ciasta ,ozdoby zrobione przez uczniów naszej szkoły.W realizację wszystkich dotychczasowych projektów wkładamy wiele sił, poświęconego czasu i własnych środków.

Dlatego zwracamy się do Państwa  z ogromną prośbą o pomoc w współfinansowaniu naszego projektu.Pomóżcie Nam zrealizować marzenia dzieci ,rodziców i grona pedagogicznego.

Nawet jeśli nie chcecie  bądz nie możecie  wspomóc Nas finansowo to trzymajcie za Nas kciuki ,możecie odwiedzić nas na facebooku  @rodzicespkrepiec  i wspierać Nas i Nasze działania.

Dziękujemy 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rada Rodziców - awatar

  Rada Rodziców

  24.03.2019
  24.03.2019

  Witajcie,
  w piątek w Naszej szkole odbył się dzień naleśnika,z tej okazji dzieciaki miały okazję zjeść naleśniki z nieograniczoną liczbą dodatków.Nie uwierzycie ile dodatków mogło się zmieścić na jednym talerzu:).Dzieci z uśmiechami na twarzy odstały swoje w kolejce a potem ze smakiem pałaszowały.Radość w ich oczach to dla Nas największa nagroda.Nie myślcie kochani że My tylko siedzimy i czekamy.Na samym kiermaszu zebraliśmy ładną sumk,ę która zasila Nasze konto o 612 zł:)
  /rodzice

Komentarze


 • uczen - awatar

  uczen

  26.03.2019
  26.03.2019

  Powodzenia

568 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rada Rodziców - awatar

Rada Rodziców

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Dariusz Banach - awatar
Dariusz Banach
20
uczen - awatar
uczen
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ania-uczennica szkoły - awatar
Ania-uczennica szkoły
5
Marlena - awatar
Marlena
100
Damian Jot - awatar
Damian Jot
50
Extrem Pod Napieciem - awatar
Extrem Pod Napieciem
50
Joanna - awatar
Joanna
20
Aneta - awatar
Aneta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij