Zbiórka Ratunek dla Rodzin Życia - zdjęcie główne

Ratunek dla Rodzin Życia

133 zł  z 99 999 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Materka - awatar

Paweł Materka

Organizator zbiórki

K-Rajowe Warsztaty „Rodzina Życia” powstały by odrodzić rodzinę w dobie szerzącej się dezinformacji, znieczulicy i manipulacji. ZatrzymajMY się w ciągłej pogoni za tym co materialne i odejdźMY od utartych schematów. ZbudujMY w nas świadomość, odnajdźMY naszą tożsamość,  powróćMY do tradycji, dostrzeżMY prawdziwe wartości, stwórzMY razem jedną wielką rodzinę w naszym K-Raju jako MY - naród.

Warsztaty skierowane są do każdego z pokoleń - dzieci, rodziców, dziadków oraz składają się z trzech ścieżek działania:

·       Rozwój najmłodszych - warsztaty artystyczne dla dzieci pozwalające na: ich socjalizację, oderwanie od komputerów, rozwijanie wyobraźni, pomysłowości, wrażliwości na sztukę, odkrywanie talentów, ekspresję własnych uczuć i emocji, komunikację z otoczeniem, kształtowanie w dzieciach postawy otwartej na drugiego człowieka i wytrwałości, wyrażanie siebie, przygotowanie do życia i pracy w grupie.

·       Uświadamianie starszych - warsztaty dla rodziców i dziadków pozwalające na: odnalezienie swej tożsamości i źródeł prawdziwego szczęścia, budowanie wśród nich świadomości, oderwanie się od problemów szarej codzienności i mediów szerzących wśród nich strach i dezorientację, wyjście z destrukcyjnego schematu pracy dla systemu, budowanie ich pewności siebie, uczestnictwie w spotkaniach terapeutyczno-uświadamiających, zdobywanie nowych umiejętności zawodowych, zdobywanie praktycznej wiedzy z zakresu zdrowego trybu życia, rozwój i witalność seniorów.

·       Łączenie pokoleń – warsztaty pomagające: zjednoczyć pokolenia za pomocą wspólnych aktywności, przekazać dzieciom niezbędne wartości przez starszych, przywrócić blask życiu seniorów dzięki energii wnoszonej przez dzieci, budować rodzinę opartą na prawdziwych wartościach tj. miłości, prawdzie, wzajemnym szacunku i zaufaniu.

W ramach warsztatów pamiętamy także o ludziach zniszczonych przez system, osobach w trudnej sytuacji m.in.:

·       bezrobotnych, którzy będą mieli możliwość nauki praktycznego zawodu,

·       pozbawionych finansów dla których zostaną zorganizowane spotkania terapeutyczno-uświadamiające,

·       samotnych i zmęczonych szarą codziennością, którzy podczas warsztatów będą mogli uczestniczyć w rozmowach, zbiorowym uzdrawianiu w kręgach, spotkaniach terapeutyczno-uświadamiających, wykładach dotyczących historii naszego narodu, socjalizować i rozwijać się oraz pracować nad własną pewnością siebie.

Trzytygodniowe warsztaty „Rodzina Życia” na łonie natury są formą terapii, pozwalającej rodzinom zintegrować się i odpocząć od codziennego zgiełku w duchu tożsamości narodowej.

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. 

Pozwólmy rajowi się urzeczywistnić! Jak wygląda oczami twojego dziecka? Prace młodych artystów prosimy zamieszczać na grupie (http://fb.com/planeta.zycia.pl)  Podziel się talentem swojego dziecka, nominuj do wyzwania znajomych i zyskaj szansę na udział w ogólnopolskich warsztatach.

Jedną z misji projektu „Rodzina Życia” jest budowa osady mieszkalnej dla rodzin. Udział w warsztatach nie wymaga żadnych opłat, a jedynie pracy na wspólny cel.  Stwórzmy razem prawdziwą osadę szczęścia. Stwórzmy razem prawdziwą rodzinę w naszym K-Raju.

Więcej na podstronie projektu : https://program.zycia.pl/k-rajowe-warsztaty-rodzina-zycia/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
133 zł  z 99 999 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Materka - awatar

Paweł Materka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
111

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij