Zbiórka Pomóżcie mi proszę - zdjęcie główne

Pomóżcie mi proszę

24 987 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 680 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotrek Adamczewski - awatar

Piotrek Adamczewski

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Piotr i bardzo potrzebuję waszej pomocy. Każdego dnia staram się mieć powód aby wstać z łóżka.  Dom, który widzicie powyżej jest miejscem, jedynym miejscem, w którym, pomimo przeciwności, jestem szczęśliwy. Mój dom nie zawsze tak wyglądał. Prawie 11 lat temu, moi rodzice zaczęli remont. Dach, elewacja, pomieszczenia wewnątrz. Wszystko zdawało się iść po naszej myśli. Niestety, Bóg chciał inaczej. Rok później najpierw zabrał tatę, a dwa miesiące później, w grudniu mamę. Pierwszy raz w życiu zostałem sam. Żal i rozpacz stały się  moimi nieodłącznymi towarzyszami. Pomimo mojej niepełnosprawności, smutku i samotności po stracie ukochanych rodziców chciałem żyć dalej. Żyć dalej i radzić sobie tak, aby mama i tata, którzy patrzą na mnie z góry byli ze mnie dumni. Czas płynął, a pieniędzy wystarczało tylko na tyle by przeżyć. Moja skromna renta socjalna, 840zl nie pozwoliła dokończyć remontu, który zaczęli rodzice. Dom popadł w ruinę. Wymaga kompleksowego remontu, od dachu po fundamenty. Tak bardzo chciałabym móc żyć w nim dalej wraz z moimi pięcioma ukochanymi kotami. Niestety bez remontu, dom może nie przetrwać następnej wichury. Jego stan, co widać na zdjęciach jest tragiczny.

 W ciągu tych 10lat, spotkałem na swojej drodze wielu ludzi. Prosiłem o pomoc, ale niestety, zamiast pomóc większość z nich chciała mnie jedynie wykorzystać. Pojawili się jednak także tacy, którzy bezinteresownie i z zapałem chcieli i chcą mi pomóc. Cała zbiórka powstała jedynie dzięki mojemu bratu ciotecznemu, który zadbał o opis, zdjęcia oraz uruchomienie zbiórki oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej w Wojcieszynie na które regularnie uczęszczam. Wszyscy pracujący tam ludzie, którym jestem bardzo wdzięczny, wspierali mnie w trudnych chwilach.

Każda kwota, nawet najmniejsza, potrafi zdziałać cuda.

Chciałbym zaapelować do wszystkich. Pomóżcie mi, proszę. Jedynie wy możecie odmienić mój los. Sam nie dam już rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotrek Adamczewski - awatar

  Piotrek Adamczewski

  14.07.2019
  14.07.2019

  Niestety, wszystko wskazuje na to, że będę zmuszony do usunięcia zbiórki. Wszelkie próby kontaktu z FB nic nie dały. Wstawienie linku, lub jakiejkolwiek informacji z odnośnikiem do mojej zbiórki zostało zablokowane na dobre. Straszne jest to, że naprawdę nie wiem co złego zrobiłem. Może faktycznie proszenie o pomoc obraża niektóre osoby. Jak łatwo zmusić człowieka do usunięcia zbiórki i rezygnacji z marzeń. Podpowiedziano mi abym ponowił zbiórkę na innej stronie. Nie wiem czy tak zrobię. Wiem jednak, że jestem ogromnie wdzięczny wszystkim, którzy mnie wsparli. Jesteście wspaniałymi ludźmi.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2022
  15.05.2022

  Wszystkiego dobrego! Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Sonia - awatar

  Sonia

  25.02.2022
  25.02.2022

  Powodzenia! ❤️

 • Grzegorz Jastrzebski - awatar

  Grzegorz Jastrzebski

  14.10.2021
  14.10.2021

  Boje się że to będzie jak z moją zbiórką, ludzie zaczną Cię wyzywać od nierobów, potem po co mu taki duży dom i na końcu będzie że nie ma pewnie za co pić

 • Jacek Dziurdzikowski - awatar

  Jacek Dziurdzikowski

  03.06.2021
  03.06.2021

  Nie poddawaj sie. Uda Ci się w końcu ;)

24 987 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 680 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotrek Adamczewski - awatar

Piotrek Adamczewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 680

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Szymon Cichocki - awatar
Szymon Cichocki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewelina - awatar
Ewelina
47
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij