Zbiórka Pomóżcie mi proszę - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi proszę

Zbiórka Pomóżcie mi proszę - zdjęcie główne

Pomóżcie mi proszę

3 267 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Piotrek Adamczewski - awatar

Piotrek Adamczewski

Organizator zbiórki

Witajcie. Mam na imię Piotr i bardzo potrzebuję waszej pomocy. Każdego dnia staram się mieć powód aby wstać z łóżka.  Dom, który widzicie powyżej jest miejscem, jedynym miejscem, w którym, pomimo przeciwności, jestem szczęśliwy. Mój dom nie zawsze tak wyglądał. Prawie 11 lat temu, moi rodzice zaczęli remont. Dach, elewacja, pomieszczenia wewnątrz. Wszystko zdawało się iść po naszej myśli. Niestety, Bóg chciał inaczej. Rok później najpierw zabrał tatę, a dwa miesiące później, w grudniu mamę. Pierwszy raz w życiu zostałem sam. Żal i rozpacz stały się  moimi nieodłącznymi towarzyszami. Pomimo mojej niepełnosprawności, smutku i samotności po stracie ukochanych rodziców chciałem żyć dalej. Żyć dalej i radzić sobie tak, aby mama i tata, którzy patrzą na mnie z góry byli ze mnie dumni. Czas płynął, a pieniędzy wystarczało tylko na tyle by przeżyć. Moja skromna renta socjalna, 840zl nie pozwoliła dokończyć remontu, który zaczęli rodzice. Dom popadł w ruinę. Wymaga kompleksowego remontu, od dachu po fundamenty. Tak bardzo chciałabym móc żyć w nim dalej wraz z moimi pięcioma ukochanymi kotami. Niestety bez remontu, dom może nie przetrwać następnej wichury. Jego stan, co widać na zdjęciach jest tragiczny.

 W ciągu tych 10lat, spotkałem na swojej drodze wielu ludzi. Prosiłem o pomoc, ale niestety, zamiast pomóc większość z nich chciała mnie jedynie wykorzystać. Pojawili się jednak także tacy, którzy bezinteresownie i z zapałem chcieli i chcą mi pomóc. Cała zbiórka powstała jedynie dzięki mojemu bratu ciotecznemu, który zadbał o opis, zdjęcia oraz uruchomienie zbiórki oraz Warsztatom Terapii Zajęciowej w Wojcieszynie na które regularnie uczęszczam. Wszyscy pracujący tam ludzie, którym jestem bardzo wdzięczny, wspierali mnie w trudnych chwilach.

Każda kwota, nawet najmniejsza, potrafi zdziałać cuda.

Chciałbym zaapelować do wszystkich. Pomóżcie mi, proszę. Jedynie wy możecie odmienić mój los. Sam nie dam już rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Piotrek Adamczewski - awatar

  Piotrek Adamczewski

  14.07.19
  14.07.19

  Niestety, wszystko wskazuje na to, że będę zmuszony do usunięcia zbiórki. Wszelkie próby kontaktu z FB nic nie dały. Wstawienie linku, lub jakiejkolwiek informacji z odnośnikiem do mojej zbiórki zostało zablokowane na dobre. Straszne jest to, że naprawdę nie wiem co złego zrobiłem. Może faktycznie proszenie o pomoc obraża niektóre osoby. Jak łatwo zmusić człowieka do usunięcia zbiórki i rezygnacji z marzeń. Podpowiedziano mi abym ponowił zbiórkę na innej stronie. Nie wiem czy tak zrobię. Wiem jednak, że jestem ogromnie wdzięczny wszystkim, którzy mnie wsparli. Jesteście wspaniałymi ludźmi.

Komentarze


 • Agnieszka Kopeć - awatar

  Agnieszka Kopeć

  11.07.19
  11.07.19

  Trzymam kciuki

 • Łukasz Kryle - awatar

  Łukasz Kryle

  11.07.19
  11.07.19

  Powodzenia

 • Joan - awatar

  Joan

  09.07.19
  09.07.19

  Przepiękny pod względem architektonicznym i historycznym budynek, życzę szybkiego zebrania środków i remontu!

  • Piotrek Adamczewski - awatar

   Piotrek Adamczewski - Organizator zbiórki

   09.07.19
   09.07.19

   Też tak uważam i mam nadzieję, że w niedługim czasie uda mi się wyremontować mój dom. Dziękuję za wsparcie

 • Anna Kozakowska - awatar

  Anna Kozakowska

  09.07.19
  09.07.19

  Mam nadzieję, że uda się Panu odremontować dom.

  • Piotrek Adamczewski - awatar

   Piotrek Adamczewski - Organizator zbiórki

   09.07.19
   09.07.19

   Wierzę w to bardzo mocno. Dziękuję za wsparcie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.07.19
  01.07.19

  Mam nadzieję że odbuduje pan swój dom. Trzymam kciuki i składam modlitwę.

  • Piotrek Adamczewski - awatar

   Piotrek Adamczewski - Organizator zbiórki

   03.07.19
   03.07.19

   Bardzo dziękuję za słowa otuchy. Wierzę, że uda mi się to zrobić z pomocą życzliwych ludzi. Wszystkiego dobrego.

3 267 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Wpłać teraz
 
Piotrek Adamczewski - awatar

Piotrek Adamczewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Ert Smok - awatar
Ert Smok
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Proszę nie poddawaj się nigdy - awatar
Proszę nie poddawaj się nigdy
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Agata - awatar
Agata
100
Iwona Gniady - awatar
Iwona Gniady
20
Maria - awatar
Maria
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij