Nina Pawelec - awatar

Nina Pawelec

Organizator zbiórki

Smutna historia małego Rodzynka


W piątek wywalczyłam ze sklepu zoologicznego chomika z zapaleniem płuc. Mały był w stanie agonalnym. Kosztowało mnie to dużo stresu, nerwów i czasu spędzonego w sklepie. Kocham te małe gryzonie i nawet nie chce sobie wyobrażać, co by się stało, gdyby mały tam został... Podejrzewałam zapalenie płuc, bo ciężko oddychał i "klikał", miał też zamknięte oczka. Bałam się, że nie da rady dotrwać do rana.

 W sobotę pojechaliśmy do weta (klinika Zwierzyniec) maluszek trafił pod tlen. Maluch dostał wit. B, antybiotyk i lek na wzmocnienie. Wizyta kosztowała mnie 69 zł jednak stan Rodzynka bardzo się poprawił - otworzył oczka, zaczął w miare normalnie się poruszać, a po powrocie do domu jadł karmę. 


W niedziele zgodnie z zaleceniami udaliśmy się na zastrzyk do weterynarza. Tym razem do kliniki SKVet. Podanie zastrzyku kosztowało nas 21 zł. 

Jutro (poniedziałek) znowu idziemy do weterynarza i znowu będzie trzeba wydać sporo pieniążków. Chomiczek będzie kontrolowany i leczony prawdopodobnie przez tydzień jeszcze, więc koszty rosną. Proszę Was więc o pomoc, ponieważ mam spore wydatki związane z leczeniem, które będą tylko rosły, a jeszcze trzeba skompletować "wyprawkę" dla malucha. Strona zbiórki ma zielony kolor, ponieważ mam nadzieję na pomoc i wsparcie z Waszej strony. Dla nas liczy się naprawdę każda złotówka. :)

Aktualizacja: Dzisiaj znowu Rodzynek trafił do weta (Zwierzyniec). Zapłaciłam 36 zł. Będziemy podawali antybiotyk do piątku i w piątek znowu wizyta. Ponownie prosimy o wsparcie i dziękujemy za to co dla nas robicie słowa na to jakie wielkie macie serca nie istnieją... DZIĘKUJEMY!!! PS ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE NA FACEBOOKU - POWIEDZMY STOP SPRZEDAŻY NASZYCH PRZYJACIÓŁ W SKLEPACH ZOOLOGICZNYCH!!! link tutaj: https://www.facebook.com/events/604399153269668/

Wczoraj - 08 czerwca ponownie byliśmy na wizycie u Pani doktor Agaty Gandeckiej. Z malutkim Rodzynkiem już coraz lepiej, ale ja znowu muszę Was prosić o wsparcie (miejmy nadzieje, że już ostatni raz). Wczoraj u lekarza wydaliśmy 42 zł na leki i kontrolę.

Musiałam także zakupić dla małego lokum... nie mógł być dłużej w kartoniku. Tnę koszty jak mogę - zdecydowałam się na SAMLĘ (49,99 zł). Kupiłam także słoiczek do piasku dla maluszka (6 zł) oraz inne potrzebne rzeczy takie jak kołowrotek, mostek, trociny, sianko, miseczki...

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE WSZYSTKIM ZA OKAZANE NAM SERCE! :)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Nina Pawelec - awatar

  Nina Pawelec

  04.06.18
  04.06.18

  Aktualizacja: Dzisiaj znowu Rodzynek trafił do weta (Zwierzyniec). Zapłaciłam 36 zł. Będziemy podawali antybiotyk do piątku i w piątek znowu wizyta. Ponownie prosimy o wsparcie i dziękujemy za to co dla nas robicie słowa na to jakie wielkie macie serca nie istnieją... DZIĘKUJEMY!!! PS ZAPRASZAMY NA WYDARZENIE NA FACEBOOKU - POWIEDZMY STOP SPRZEDAŻY NASZYCH PRZYJACIÓŁ W SKLEPACH ZOOLOGICZNYCH!!! link tutaj: https://www.facebook.com/events/604399153269668/

  Zdjęcie aktualności 15 926

Komentarze

 • Ilona Isia Światłoch - awatar

  Ilona Isia Światłoch

  04.06.18
  04.06.18

  Powodzenia oby nie bylo jak z waflem.. trzymam kciuki zagiel w dłoń i serwować ,dacie rade, uratowała s mu zycie

Nina Pawelec - awatar

Nina Pawelec

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ewa W - awatar
20
Ewa W
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Jakub Cieplak - awatar
15
Jakub Cieplak
Jagna - awatar
5
Jagna
Jakub Fornal - awatar
10
Jakub Fornal
Ilona Isia Światłoch - awatar
70
Ilona Isia Światłoch

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij