Zbiórka Dach dla Zosi i Antoniego - miniaturka zdjęcia

Dach dla Zosi i Antoniego

Zbiórka Dach dla Zosi i Antoniego - zdjęcie główne

Dach dla Zosi i Antoniego

5 016 zł z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 
Michał Gagucki - awatar

Michał Gagucki

Organizator zbiórki

Witajcie! Nazywam się Michał Gagucki. Od 3 tygodni pomagam poszkodowanym w sierpniowym huraganie. Poszkodowanym w Rytlu i w Szynwałdzie. Prowadzę zbiórki oraz dostarczanie darów poszkodowanym, przekazuję darowizny finansowe dla prowadzących akcje pomocowe na miejscu. W ostatni weekend odwiedziłem z darami kilka rodzin z Szynwałdu. Przewodniczką była Pani Kamila Jabłońska - Sołtys tej wsi. Wspólnie pojechaliśmy również do sąsiedniej miejscowości Rogalin, gdzie mieszkają Pani Zosia i jej mąż Pan Antoni - wrocławscy powodzianie z 1997 r., którzy po tej tragedii przenieśli się na emeryturę w "spokojne" miejsce. Do Rogalina. Huragan zmiótł dach ich domu, zniszczył więźbę dachową, uszkodził komin, a ulewa dokonała zniszczenia. Na sufit i ściany wchodzi już grzyb. Są bezsilni w walce z nim, gdyż zniszczony komin uniemożliwia uruchomienie pieca i wysuszenie domu. Jest źle, ale najgorsze jest, że nie widać szans na szybką naprawę domu, a przeszkodą jak zwykle ograniczone środki finansowe. Oboje się nie poddają. Zaadaptowali komórkę, dawną tzw. kuchnię letnią, na tymczasowe mieszkanie. Czekają zimy licząc, że będzie krótka i łagodna. Szczęśliwie ich sprawą zainteresowała się nieoceniona Kamila Jabłońska. Będąc Sołtysem sąsiedniej wsi pomaga Pani Zosi i Panu Antoniemu tak jak swoim mieszkańcom. Dostarcza doraźną pomoc, środki czystościowe, wspiera dobrym słowem, przytula zapłakaną Panią Zosię, wspiera Pana Antoniego w zabezpieczaniu domu i obejścia. Zaangażowanie Kamili i jej determinacja natchnęła mnie do zaangażowania się w pomoc Zosi i Antoniemu. Dołączyłem do akcji pomocowej. Potrzebujemy przed zimą naprawić Ich dom. Dom 12,5m x 7m. Trzeba wylać wieniec, zakupić krokwie, folię izolacyjną, blachodachówkę trapezową, a następnie zmontować je i pokryć dach nową blachą, zamontować rynny. W międzyczasie trzeba odbudować również komin i zacząć suszyć dom. Jak najszybciej, bo straty w samym mieszkaniu zaczynają mnożyć się przez mokre ściany i rozwijający się grzyb. Pan Antoni zdobył już paletę cementu, zbrojenie na wieniec, szuka na miejscu wsparcia w wylaniu wieńca. My natomiast zbieramy fundusze na zakup wymienionych materiałów budowlanych. Transport (wolontarystyczny rzecz jasna) już czeka. Nie zostawiajcie samych Zosi i Antoniego. Pomóżmy Im. Każda złotówka przybliży Ich do przeprowadzenia remontu i powrotu do normalności.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.11.19
  15.11.19

  Pozdrawiam

 • Barbara Konecka - awatar

  Barbara Konecka

  26.09.17
  26.09.17

  pomagam.pl/rogalin17

 • nicole Grospierre Słomińska - awatar

  nicole Grospierre Słomińska

  18.09.17
  18.09.17

  Z Dąbrówki rodzina K Konecka Trzymamy kciuki i Pozdrawiamy

  • Michał Gagucki - awatar

   Michał Gagucki - Organizator zbiórki

   18.09.17
   18.09.17

   Bardzo dziękuję za wsparcie. Wspólnie przybliżamy się do celu :-)

 • Ricardos - awatar

  Ricardos

  07.09.17
  07.09.17

  Kasa wpłacona :)

  • Michał Gagucki - awatar

   Michał Gagucki - Organizator zbiórki

   09.09.17
   09.09.17

   Wielkie dzięki Ricardos :-)

5 016 zł z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać teraz
 
Michał Gagucki - awatar

Michał Gagucki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Barbara Konecka - awatar
Barbara Konecka
150
Tadeusz Stefanowicz - awatar
Tadeusz Stefanowicz
100
Tomasz Wiewiórko - awatar
Tomasz Wiewiórko
200
Barbara Konecka Sielicka - awatar
Barbara Konecka Sielicka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij