Zbiórka Proteza lewej nogi - zdjęcie główne

Proteza lewej nogi

5 275 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Biedzki - awatar

Roman Biedzki

Organizator zbiórki

Witam serdecznie,

Mam na imię  Roman ,mam 47 lat zbieram na protezę lewej nogi . Bardzo długo nie mogłem się przełamać by opisać to co się wydarzyło w moim życiu.Pomógł mi w tym mój długoletni przyjaciel który jako pierwszy postanowił opisać moją sytuację .Opiszę w skrócie ,by nie przezywać tego od nowa bo nie poukładałem sobie nadal wszystkiego w głowie.Zaczęło się banalnie od drobnego urazu palca stopy , wyciągnąłem opiłek i wydawało się że wszystko jest dobrze.Nadal chodziłem do pracy, do urlopu został jeden dzień.Pamiętam jakby to było dziś,sobota budzę się rano noga spuchnięta wdało się zakażenie.Niestety mimo późniejszej determinacji,długiego pobytu w szpitalu próby ratowania stopy i nogi (około 30 zabiegów w komorze hiperbarycznej)zakażenie dalej postępowało i jedyną decyzją by przeżyć była amputacja nogi jak się później okazało powyżej kolana.Bardzo długo nie mogłem się pozbierać,świat się dla mnie zawalił.Z osoby aktywnej nagle stałem się osobą niepełnosprawną.Jednak nie poddałem się i nadal wierzę że ,wrócę do pracy ,znajomych i społeczeństwa by nadal czuć się wartościowym człowiekiem,mogącym być  niezależnym od osób trzecich.Od około roku jestem uwięziony w domu.Proteza ta pozwoli mi wrócić do pracy cieszyć się życiem spełniać marzenia.Kwota 33,600 czyli koszt owej protezy przekracza moje możliwości finansowe. Zwracam się z wielką prośbą do wszystkich osób o dobrym sercu o przekazanie jakiejkolwiek kwoty.Liczy się każdy grosik wpłacony na konto.

Bardzo dziękuję.                          

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marian Wasilewski - awatar

  Marian Wasilewski

  09.01.2019
  09.01.2019

  Powodzenia.

  • Roman Biedzki - awatar

   Roman Biedzki - Organizator zbiórki

   10.01.2019
   10.01.2019

   Bardzo dziękuję.

 • Marcin Czapiewski - awatar

  Marcin Czapiewski

  04.11.2018
  04.11.2018

  Trzymaj się Roman

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  23.10.2018
  23.10.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2018
  26.09.2018

  Wierzę, że niedługo uda Ci się wstać - trzymam kciuki!

 • Karolina - awatar

  Karolina

  22.09.2018
  22.09.2018

  Trzymam kciuki żeby się udało

5 275 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Biedzki - awatar

Roman Biedzki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena Kowalewska - awatar
Marzena Kowalewska
200
Przemek - awatar
Przemek
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marian Wasilewski - awatar
Marian Wasilewski
50
Sławek Hinz - awatar
Sławek Hinz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Czapiewski - awatar
Marcin Czapiewski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij