Zbiórka Wsparcie dla Romów - zdjęcie główne

Wsparcie dla Romów

6 736 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Talewicz-Kwiatkowska - awatar

Joanna Talewicz-Kwiatkowska

Organizator zbiórki

W Polsce mieszka około 30 tysięcy Romów oraz około 1000 imigrantów romskch głównie z Rumunii. Część społeczności romskiej w naszym kraju jeszcze przed COVID-19 była w bardzo trudnej sytuacji społecznej. W czasie pandemii sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Brakuje maseczek, rękawiczek, środków do dezynfekcji, leków, termometrów do mierzenia temperatury ciała. W niektórych miejscach zaczyna brakować żywności. Jesteśmy w kontakcie z aktywistami i aktywistkami wspierającymi romskie społeczności. To im przekażemy zebrane środki i wspólnie zakupimy i przekażemy Romom niezbędne produkty. Będziemy wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie i już teraz z całego serca dziękujemy!

Fundacja W Stronę Dialgu oraz Centrum Doradztwa i Informacji dla Romów w Polsce

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  08.05.2020
  08.05.2020

  Dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

 • Tomasz Nicpon - awatar

  Tomasz Nicpon

  07.05.2020
  07.05.2020

  Pozdrawiam i zycze wytrwalosci.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2020
  07.05.2020

  Wyrazy szacunku i życzenia wytrwałości i wielu nie tylko małych sukcesów.

  • Joanna Talewicz-Kwiatkowska - awatar

   Joanna Talewicz-Kwiatkowska - Organizator zbiórki

   14.06.2020
   14.06.2020

   Bardzo dziękuję! Pozdrawiam serdecznie, Joanna

 • Krzysztof - awatar

  Krzysztof

  07.05.2020
  07.05.2020

  Zdrowia i pomyślności. Pozdrawiam z Belgii

6 736 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Talewicz-Kwiatkowska - awatar

Joanna Talewicz-Kwiatkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

Anonim - awatar
Anonim
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Panman - awatar
Karolina Panman
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ebac yganow - awatar
ebac yganow
1
Tomasz - awatar
Tomasz
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Spisak - awatar
Tomasz Spisak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij