Zbiórka Rowerek rehabilitacyjny - zdjęcie główne

Rowerek rehabilitacyjny

731 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Adamiuk - awatar

Anna Adamiuk

Organizator zbiórki

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc!

Efekty uśmiech mojej córki  motywują mnie do wyciągnięcia ręki …z prośbą o wsparcie finansowe na rowerek rehabilitacyjny dla Weroniki . Weronika bardzo mocno chciałaby miec taki rowerek lecz nasze dochody przekraczają cenę. Liczy się każda pomoc….pomoc bardzo potrzebna mojej córeczce. Trudno mi prosić o pieniądze,  wiedząc, że każdy z nas ma swoje problemy, troski i smutki, ale to właśnie dzięki Wam moje dziecko może dostać szansę na kompleksową rehabilitację, a tym samym możliwość lepszego funkcjonowania w przyszłości. Najważniejsze dla matki jest utrzymanie efektu jaki jest w chwili obecnej, a także starać się, aby Weronika  była silniejsza, sprawniejsza. Pragnę z Państwa pomocą zmniejszyć dystans dzielący moje dziecko od w pełni sprawnych osób. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Adamiuk - awatar

  Anna Adamiuk

  20.09.2019
  20.09.2019

  Cel osiągnięty, rowerek jest wszystkim bardzo dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie. Pozdrawiamy 🚲🚲🚲

  Zdjęcie aktualizacji 37 425

731 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Adamiuk - awatar

Anna Adamiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Andrzej Stachera - awatar
Andrzej Stachera
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowo z Piaseczna - awatar
Anonimowo z Piaseczna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafal - awatar
Rafal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kykhtenko Nataliya - awatar
Kykhtenko Nataliya
100
Vitalii Dubina - awatar
Vitalii Dubina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij