Zbiórka Rowerek rehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

Rowerek rehabilitacyjny

Zbiórka Rowerek rehabilitacyjny - zdjęcie główne

Rowerek rehabilitacyjny

731 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Anna Adamiuk - awatar

Anna Adamiuk

Organizator zbiórki

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc!

Efekty uśmiech mojej córki  motywują mnie do wyciągnięcia ręki …z prośbą o wsparcie finansowe na rowerek rehabilitacyjny dla Weroniki . Weronika bardzo mocno chciałaby miec taki rowerek lecz nasze dochody przekraczają cenę. Liczy się każda pomoc….pomoc bardzo potrzebna mojej córeczce. Trudno mi prosić o pieniądze,  wiedząc, że każdy z nas ma swoje problemy, troski i smutki, ale to właśnie dzięki Wam moje dziecko może dostać szansę na kompleksową rehabilitację, a tym samym możliwość lepszego funkcjonowania w przyszłości. Najważniejsze dla matki jest utrzymanie efektu jaki jest w chwili obecnej, a także starać się, aby Weronika  była silniejsza, sprawniejsza. Pragnę z Państwa pomocą zmniejszyć dystans dzielący moje dziecko od w pełni sprawnych osób. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Adamiuk - awatar

  Anna Adamiuk

  20.09.19
  20.09.19

  Cel osiągnięty, rowerek jest wszystkim bardzo dziękuję za okazaną pomoc i wsparcie. Pozdrawiamy 🚲🚲🚲

  Zdjęcie aktualizacji 37 425

731 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać teraz
 
Anna Adamiuk - awatar

Anna Adamiuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Andrzej Stachera - awatar
Andrzej Stachera
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowo z Piaseczna - awatar
Anonimowo z Piaseczna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafal - awatar
Rafal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kykhtenko Nataliya - awatar
Kykhtenko Nataliya
100
Vitalii Dubina - awatar
Vitalii Dubina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij