owner

Marek Marecki

Organizator zbiórki

Zbiórka

Młody czlowiek chcący spełnić marzenie z Rowerem

Na wstępie wszystkich gorąco Witam!

Kim jestem?

Mam na imię Marek, mam 22 lat. Mam 2 letnią córkę i kochającą dziewczynę. Pracuje na dziale produkcji w jednej z firm w moim mieście.

Dlaczego tu się ogłaszam?

Większość z Was pewnie pomyśli młody, zdrowy chłopak, pracujący a "żebra" na marzenie.

Pracuję w niewielkiej firmie gdzie zarobki też nie są za wysokie. Utrzymuje mieszkanie i cała moją kochaną rodzinkę. Starcza nam na utrzymanie ale też nie mogę pozwolić sobie na wakacje czy też właśnie na rower na którym kocham jeździć. Dlatego właśnie tu jestem. Dla zwykłego człowieka 2 zł to nie wiele ale jak już 10 ludzi wyśle to 2 zł to robi się 20zł i właśnie tu o to chodzi. Nie proszę o wiele, naprawdę.

Co zamierzam ?

Jeżeli ktokolwiek zdecyduje się mnie wesprzeć a wiem, że można powiedzieć, że moja sprawa to głupota w porównaniu do np. chorujących ludzi, którzy potrzebują bardzo pieniędzy.

Zamierzam tutaj prowadzić postęp budowy mojego roweru by pokazać Wam, że pieniądze które otrzymuje idą w całości na mój cel. Jak już uda mi się dokończyć rower będzie mi służył jako transport do pracy i sposób na wycieczki z moją córką.

Co posiadam ?

Posiadam już zakupioną ramę do roweru, amortyzator i dwa koła. Niewiele ale gdy tylko patrze na te elementy wiem, że kiedyś uda mi się dokończyć to marzenie.

Wpłaty.

Wpłaty można już dokonać od 1 zł dla zwykłego człowieka, a dla mnie to będzie naprawdę sporo i każda wpłatę docenię i gdybym mógł to każdemu z osobna bym podziękował.

I tak nie sądzę by ktokolwiek wpłacił choćby parę złoty ale z góry dziękuje za wszelkie wpłaty i okazaną mi pomoc. Na pewno jej nie zmarnuję.

 

Photo

Aktualności

 • Marek Marecki

  Marek Marecki

  15.02.17
  15.02.17

  Witam wszystkich! Szczerze ? Jestem w szoku! Zanim poprosiłem parę osób z FB zbiórka można powiedzieć stała w miejscu a teraz ? Teraz widać że zaczyna się rozkręcać. Od początku zbiórki było zaledwie jedno udostępnienie a teraz w ciągu dwóch-trzech dni mamy 17!!! Wiec bardzo dziękuje za wszystkie udostępnienia i wpłaty! Z każdą chwila wierzę coraz bardziej, że spełni się marzenie. Pozdrawiam, Marek. PS. Mam nadzieję, że u Was równie piękna pogoda. Aż chciałoby się już zabrać ten rower i gdzieś pojechać :)

Komentarze

 • Tomsu ;)

  23.12.16
  23.12.16

  Smutne że tak mało ludzi chce pomagać innym, normalnym w osiąganiu marzeń. Wierz w ludzi, dobrzy też istnieją. Szanuj każdy dzień i przede wszystkim przekaż dobre wartości dzieciom. Świat jest taki, jakim pokazujemy go swoim potomnym... ;)

  • Marek Marecki

   Marek Marecki - Organizator zbiórki

   23.12.16
   23.12.16

   Może i mało ludzi chce pomagać ale wierzę w dobroć sam też staram się pomagać jak mogę. Staram się przekazywać to co wartościowe mojej córce kiedy tylko mogę :) Dziękuję i pozdrawiam.

 • Weronika

  23.06.16
  23.06.16

  Trzymam kciuki!

  • Marek Marecki

   Marek Marecki - Organizator zbiórki

   23.06.16
   23.06.16

   Witam! Jak już pisałem poprzednikowi z góry Bardzo dziękuje !!! Już wątpiłem ze ktokolwiek mnie wesprze. Tak jak obiecałem jutro idę po parę rzeczy i oczywiście wszystko opiszę w aktualnościach. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

 • Marzeniec

  22.06.16
  22.06.16

  Wiatru w twarz i dużo przerzutek :)

  • Marek Marecki

   Marek Marecki - Organizator zbiórki

   23.06.16
   23.06.16

   Witam! Bardzo dziękuję !!! Już powoli traciłem nadzieję ze ktokolwiek się "zrzuci" :) Tak jak obiecywałem będę kontynuował mój projekt w aktualnościach. Jutro idę zakupić parę rzeczy więc dodam coś wraz ze zdjęciami. Gorąco pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje!

owner

Marek Marecki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Tomsu ;)
  20
  Tomsu ;)
 • Avatar TomB
  1
  TomB
 • Avatar Weronika
  20
  Weronika
 • Avatar Marzeniec
  10
  Marzeniec

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę