Zbiórka Dla zwierzątek RÓŻALANDU 🐶🐱🐴 - miniaturka zdjęcia

Dla zwierzątek RÓŻALANDU 🐶🐱🐴 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla zwierzątek RÓŻALANDU 🐶🐱🐴 - zdjęcie główne

Dla zwierzątek RÓŻALANDU 🐶🐱🐴

2 071 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Szczepańska - awatar

Magda Szczepańska

Organizator zbiórki

Kochani moi zbiórkę organizuje dla zwierzaków które są interwencyjne zabierane okrutnym ludzia którzy się nad nimi znecali bądź znecaja otóż takie zwierzęta trafiają do wspaniałego miejsca jakim jest RÓŻALAND ❤️ obecnie zwierzątek jest dużo około 40 koni kilka świnek wietnamskich kozy pieski kotki które trzeba leczyć karmić dać im dach nad głową lecz niczego nie ma za darmo wszystko niestety kosztuje tym bardziej zbliża się zima gdzie już nie będzie takiej zielonej trawki 

Kochani co ja będę się produkować każdy wie o co chodzi TRZEBA POMAGAĆ ZWIERZAKĄ ONE SAME NIE ZAROBIĄ NA SIEBIE JEŚĆ SAME SOBIE NIE ZROBIĄ itd PROSZĘ O ZBIÓRKĘ PIENIĄŻKÓW NA JEDZONKO LEKARZA LEKI POMÓŻMY I POKAŻMY ŻE MAMY DOBRE SERDUCHA I JESTEŚMY WSPANIAŁYMI LUDŹMI ❤️😍😘 JA W SWOIM IMIENIU I ZESPOŁU Z RÓŻALANDU ZE ZWIERZAKAMI Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY 😘🐴🐐🐕🐈🐶🐱😍❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.2019
  12.09.2019

  <3

 • Kamil B - awatar

  Kamil B

  06.09.2019
  06.09.2019

  Różal i jego ekipa robi kupę dobrej roboty!

2 071 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 44 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Szczepańska - awatar

Magda Szczepańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 44

Artur Partyka - awatar
Artur Partyka
50
Ernest Ciesielski - awatar
Ernest Ciesielski
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tom Asz - awatar
Tom Asz
150
Katarzyna Łazarz - awatar
Katarzyna Łazarz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
20
Lucy - awatar
Lucy
50
Ewelina - awatar
Ewelina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij