Zbiórka " Rozsiewaj Nadzieję " - miniaturka zdjęcia

" Rozsiewaj Nadzieję "

Zbiórka " Rozsiewaj Nadzieję " - zdjęcie główne

" Rozsiewaj Nadzieję "

601 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Nazwywam się Paulina Werecka. W marcu 2019 po kilku miesiącach i wielu wizytach u lekarzy różnych specjalizacji wykryto u mnie stwardnienie rozsiane. Zaczęło się bardzo nietypowo problem z pęcherzem, bóle brzucha, usunięto mi wyrostek robaczkowy, później stwierdzono nerwobóle i odsyłano na terapie psychologiczną, zanim trafiono z diagnozą. Oczywiście i tak jej potrzebowałam, bo od kilku lat zmagałam się z depresją i niedoczynnością tarczycy. Moim celem jest założenie fundacji wspierającej holistyczne leczenie i psychosomatyczne badania nad SM. Od zawsze interesuje mnie wpływ psychiki i emocji na ciało człowieka. Przeczytałam w różnych źródłach, że niedoczynność tarczycy jest związana z brakiem możliwości wrażania swoich uczuć i opinii lub chęcią zwolnienia zbyt szybko mijającego czasu( totalna biologia- recall healing). Bardzo to do mnie pasowało i długo pracowałam nad tym aby znów mocno wybrzmiał mój głos:) Udało mi się i niedoczynność (zwykła, nie Hashimoto) cofnęła się, a pani endokrynolog zdziwiona kazała odstawić lek euthyrox. Niestety teraz zamiast niedoczynności walczę ze stwardnieniem rozsianym i wierzę mocno, że uda mi się poprzez umysł i emocje uzdrowić ciało, będę pomagać innym osobom w uleczeniu lub poprawie ich stanu zdrowia do satysfakcjonującego ich poziomu życia. Jestem w trakcie własnej psychoterapii grupowej, a od września rozpoczynam studia podyplomowe z psychologii stosowanej/ interwencji kryzysowej. Pragnę poprzez fundację realizować różne projekty holistycznego podejścia do SM oraz wspierać badania nad psychosomatycznymi przyczynami stwardnienia rozsianego. Dawać ludziom nadzieję i możliwości walki o siebie na całej linii, nie tylko lekami, ale także psychologią, dietą np. Ajurwedyjską, wizualizacją, uwalnianiem emocji w arteterapii- różnego rodzaju sztuką, tańcem, muzyką, śmiechem oraz zasobami własnymi( hobby, życiowe cele) i wszystkim co jeszcze nie jest poznane a może okazać się pomocne. 

Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie. Pieniądze zostaną wykorzystane na założenie fundacji, sprzęt do pracy fundacji( telefon, komputer, drukarka i fax), a także na pierwszy projekt, którym będzie praca z ciałem i uwalnianie uczuć i emocji przy wsparciu arteterapeutów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Goral-Pawlicka - awatar

  Iwona Goral-Pawlicka

  03.07.19
  03.07.19

  Powodzenia!

  • Paula Werecka - awatar

   Paula Werecka - Organizator zbiórki

   07.07.19
   07.07.19

   Dziękuje bardzo:)

601 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Legowska - awatar
Magdalena Legowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Goral-Pawlicka - awatar
Iwona Goral-Pawlicka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij