Zbiórka " Rozsiewaj Nadzieję " - zdjęcie główne

" Rozsiewaj Nadzieję "

601 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Nazwywam się Paulina Werecka. W marcu 2019 po kilku miesiącach i wielu wizytach u lekarzy różnych specjalizacji wykryto u mnie stwardnienie rozsiane. Zaczęło się bardzo nietypowo problem z pęcherzem, bóle brzucha, usunięto mi wyrostek robaczkowy, później stwierdzono nerwobóle i odsyłano na terapie psychologiczną, zanim trafiono z diagnozą. Oczywiście i tak jej potrzebowałam, bo od kilku lat zmagałam się z depresją i niedoczynnością tarczycy. Moim celem jest założenie fundacji wspierającej holistyczne leczenie i psychosomatyczne badania nad SM. Od zawsze interesuje mnie wpływ psychiki i emocji na ciało człowieka. Przeczytałam w różnych źródłach, że niedoczynność tarczycy jest związana z brakiem możliwości wrażania swoich uczuć i opinii lub chęcią zwolnienia zbyt szybko mijającego czasu( totalna biologia- recall healing). Bardzo to do mnie pasowało i długo pracowałam nad tym aby znów mocno wybrzmiał mój głos:) Udało mi się i niedoczynność (zwykła, nie Hashimoto) cofnęła się, a pani endokrynolog zdziwiona kazała odstawić lek euthyrox. Niestety teraz zamiast niedoczynności walczę ze stwardnieniem rozsianym i wierzę mocno, że uda mi się poprzez umysł i emocje uzdrowić ciało, będę pomagać innym osobom w uleczeniu lub poprawie ich stanu zdrowia do satysfakcjonującego ich poziomu życia. Jestem w trakcie własnej psychoterapii grupowej, a od września rozpoczynam studia podyplomowe z psychologii stosowanej/ interwencji kryzysowej. Pragnę poprzez fundację realizować różne projekty holistycznego podejścia do SM oraz wspierać badania nad psychosomatycznymi przyczynami stwardnienia rozsianego. Dawać ludziom nadzieję i możliwości walki o siebie na całej linii, nie tylko lekami, ale także psychologią, dietą np. Ajurwedyjską, wizualizacją, uwalnianiem emocji w arteterapii- różnego rodzaju sztuką, tańcem, muzyką, śmiechem oraz zasobami własnymi( hobby, życiowe cele) i wszystkim co jeszcze nie jest poznane a może okazać się pomocne. 

Bardzo proszę wszystkich ludzi dobrego serca o wsparcie. Pieniądze zostaną wykorzystane na założenie fundacji, sprzęt do pracy fundacji( telefon, komputer, drukarka i fax), a także na pierwszy projekt, którym będzie praca z ciałem i uwalnianie uczuć i emocji przy wsparciu arteterapeutów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Goral-Pawlicka - awatar

  Iwona Goral-Pawlicka

  03.07.2019
  03.07.2019

  Powodzenia!

  • Paula Werecka - awatar

   Paula Werecka - Organizator zbiórki

   07.07.2019
   07.07.2019

   Dziękuje bardzo:)

601 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Legowska - awatar
Magdalena Legowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Goral-Pawlicka - awatar
Iwona Goral-Pawlicka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij