Zbiórka Rozsiewaj Nadzieję - zdjęcie główne

Rozsiewaj Nadzieję

601 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Nazwywam się Paulina Werecka. W marcu 2019 po kilku miesiącach i wielu wizytach u lekarzy różnych specjalizacji wykryto u mnie stwardnienie rozsiane. Zaczęło się bardzo nietypowo problem z pęcherzem, bóle brzucha, usunięto mi wyrostek robaczkowy, później stwierdzono nerwobóle i odsyłano na terapie psychologiczną, zanim trafiono z diagnozą. Oczywiście i tak potrzebowałam terapii, bo od kilku lat zmagałam się z depresją i niedoczynnością tarczycy. Od zawsze interesował mnie wpływ psychiki i emocji na ciało człowieka. Od czasu dowiedzenia się o chorobie, wydarzyło się wiele nowych rzeczy w moim życiu takich jak urodzenie pierwszego dziecka, które jest moim największym szczęściem, założenie na you tube kanału dla dzieci i rodziców -"Kreatywnie dla Maluchów", a także ukończenie studiów podyplomowych z psychologii stosowanej z interwencją kryzysową i elementami coachingu. Nie zapomniałam też o swoich marzeniach o pomaganiu- tematem mojej pracy podyplomowej jest "Przemoc fizyczna i psychiczna w dzieciństwie jako czynnik wywoływania chorób psychosomatycznych",  ale tak naprawdę w swojej pracy zawarłam informacje i źródła w których lekarze idą o krok dalej, nasze ciało odpowiada na to z czym psychika nie może sobie poradzić. Są już badania na temat chorób takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, nadczynność tarczycy czy stwardnienia rozsianego właśnie i wpływu traumy oraz długotrwałego niszczącego stresu na ich wystąpienie. Mam już wiedzę oraz umiejętności i narzędzia do wspierania ludzi w kryzysach, zakładam firmę z pomocą psychologiczną oraz interwencją kryzysową dla dorosłych i dzieci. Będzie możliwe uzyskanie pomocy w każdym rodzaju kryzysu nie tylko w przypadku choroby przewlekłej lub śmiertelnej. Pomoc będzie można uzyskać online jak i twarzą w twarz w ośrodku "Centre E" w Ely w Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również szkolenie  w zakresie 30 godzin z psychoonkologii oraz szkolenie trenera bajkoterapii- jest niezmiernie pomocne przy prowadzeniu terapii z dziećmi. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wpłacili pieniądze na "Rozsiewaj Nadzieję", bo powstaje firma, która ma profesjonalnie pomagać ludziom w kryzysach, a także rozsiewać nadzieję właśnie dla tych, którzy ją stracili  i myślą, że już nic się nie da zrobić.  Konsultacja oraz pierwsze 3 sesje terapeutyczne są darmowe dla wszystkich, którzy potrzebują porozmawiać, wypłakać się, zobaczyć czym jest interwencja kryzysowa czy pierwsza pomoc psychologiczna, czy poprostu uzyskać nadzieję, że problem da się rozwiązać a człowiek nie jest w tym wszystkim sam. Dziękuję! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Goral-Pawlicka - awatar

  Iwona Goral-Pawlicka

  03.07.2019
  03.07.2019

  Powodzenia!

  • Paula Werecka - awatar

   Paula Werecka - Organizator zbiórki

   07.07.2019
   07.07.2019

   Dziękuje bardzo:)

601 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Legowska - awatar
Magdalena Legowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Goral-Pawlicka - awatar
Iwona Goral-Pawlicka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij