Zbiórka Rozsiewaj Nadzieję - zdjęcie główne

Rozsiewaj Nadzieję

601 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! Nazwywam się Paulina Werecka. W marcu 2019 po kilku miesiącach i wielu wizytach u lekarzy różnych specjalizacji wykryto u mnie stwardnienie rozsiane. Zaczęło się bardzo nietypowo problem z pęcherzem, bóle brzucha, usunięto mi wyrostek robaczkowy, później stwierdzono nerwobóle i odsyłano na terapie psychologiczną, zanim trafiono z diagnozą. Oczywiście i tak potrzebowałam terapii, bo od kilku lat zmagałam się z depresją i niedoczynnością tarczycy. Od zawsze interesował mnie wpływ psychiki i emocji na ciało człowieka. Od czasu dowiedzenia się o chorobie, wydarzyło się wiele nowych rzeczy w moim życiu takich jak urodzenie pierwszego dziecka, które jest moim największym szczęściem, założenie na you tube kanału dla dzieci i rodziców -"Kreatywnie dla Maluchów", a także ukończenie studiów podyplomowych z psychologii stosowanej z interwencją kryzysową i elementami coachingu. Nie zapomniałam też o swoich marzeniach o pomaganiu- tematem mojej pracy podyplomowej jest "Przemoc fizyczna i psychiczna w dzieciństwie jako czynnik wywoływania chorób psychosomatycznych",  ale tak naprawdę w swojej pracy zawarłam informacje i źródła w których lekarze idą o krok dalej, nasze ciało odpowiada na to z czym psychika nie może sobie poradzić. Są już badania na temat chorób takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, nadczynność tarczycy czy stwardnienia rozsianego właśnie i wpływu traumy oraz długotrwałego niszczącego stresu na ich wystąpienie. Mam już wiedzę oraz umiejętności i narzędzia do wspierania ludzi w kryzysach, zakładam firmę z pomocą psychologiczną oraz interwencją kryzysową dla dorosłych i dzieci. Będzie możliwe uzyskanie pomocy w każdym rodzaju kryzysu nie tylko w przypadku choroby przewlekłej lub śmiertelnej. Pomoc będzie można uzyskać online jak i twarzą w twarz w ośrodku "Centre E" w Ely w Wielkiej Brytanii. Ukończyłam również szkolenie  w zakresie 30 godzin z psychoonkologii oraz szkolenie trenera bajkoterapii- jest niezmiernie pomocne przy prowadzeniu terapii z dziećmi. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wpłacili pieniądze na "Rozsiewaj Nadzieję", bo powstaje firma, która ma profesjonalnie pomagać ludziom w kryzysach, a także rozsiewać nadzieję właśnie dla tych, którzy ją stracili  i myślą, że już nic się nie da zrobić.  Konsultacja oraz pierwsze 3 sesje terapeutyczne są darmowe dla wszystkich, którzy potrzebują porozmawiać, wypłakać się, zobaczyć czym jest interwencja kryzysowa czy pierwsza pomoc psychologiczna, czy poprostu uzyskać nadzieję, że problem da się rozwiązać a człowiek nie jest w tym wszystkim sam. Dziękuję! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iwona Goral-Pawlicka - awatar

  Iwona Goral-Pawlicka

  03.07.2019
  03.07.2019

  Powodzenia!

  • Paula Werecka - awatar

   Paula Werecka - Organizator zbiórki

   07.07.2019
   07.07.2019

   Dziękuje bardzo:)

601 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paula Werecka - awatar

Paula Werecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Legowska - awatar
Magdalena Legowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iwona Goral-Pawlicka - awatar
Iwona Goral-Pawlicka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij